Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Electrolux 31055 kosiarka - Spadła moc silnika i spadły obroty. Nierówna praca.

20 Cze 2013 16:12 4395 2
 • Poziom 10  
  Posiadam kosiarkę Electrolux 31055 odpala bez problemu. Natomiast spadły jej obroty oraz moc. Nierównomiernie pracuje, po odkręceniu korka wlewu oleju pracuje trochę szybciej i równiej, ale widać iż wylatują przez wlew spaliny. Po zakręceniu obroty spadają do bardzo wolnych i rzuca kosiarką na boki. Wyczyszczona świeca, wyczyszczony filtr, olej wymieniony. A nadal nie wchodzi na obroty i jest słaba. Co można jeszcze zrobić aby pozbyć się usterki.

  Electrolux 31055 kosiarka - Spadła moc silnika i spadły obroty. Nierówna praca. Electrolux 31055 kosiarka - Spadła moc silnika i spadły obroty. Nierówna praca. Electrolux 31055 kosiarka - Spadła moc silnika i spadły obroty. Nierówna praca. Electrolux 31055 kosiarka - Spadła moc silnika i spadły obroty. Nierówna praca. Electrolux 31055 kosiarka - Spadła moc silnika i spadły obroty. Nierówna praca. Electrolux 31055 kosiarka - Spadła moc silnika i spadły obroty. Nierówna praca.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 27  
  Wygląda na ścięty klin koła zamachowego. Musiał być ostry dzwon w jakąś przeszkodę. Odkręć zbiornik, obudowę silnika, odkręć koło zamachowe i będzie widać klin.

  Dodano po 38 [sekundy]:

  A :) sprawdź czy wał nie jest krzywy, lub nóż.
 • Poziom 10  
  Nie obyło się bez zdjęcia głowicy, okazało się iż między cylindrem, a zaworem wylotowym wydmuchana była uszczelka pod głowicą. Ciśnienie zrobiło sobie taki mały przelot w postaci braku kawałka uszczelki. Założyłem nową i kosiarka pracuje normalnie.