Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem - Konfiguracja routera LTE od Cyfrowego Polsatu

tomiz 20 Cze 2013 17:54 24399 5
  • #1 20 Cze 2013 17:54
    tomiz
    Poziom 12  

Witam,
    mam problem z konfiguracją routera pod internet LTE od Cyfrowego Polsatu. Otrzymałem w zestawie modem usb Huawei oraz router Edimax LT-6408n. Po podłączeniu modemu usb i zainstalowaniu oprogramowania Cyfrowego Polsatu internet działa bez problemu. Problem zaczyna się wtedy gdy chce podłączyć modem pod router od nich. Mogę zalogować się do routera i go skonfigurować jednak za każdym razem pojawia się błąd karty sieciowej: SERWER DNS NIE ODPOWIADA i brak połączenia z internetem. Liczę na waszą pomoc :)

3 5
  • #2 20 Cze 2013 19:04
    jimasek
    Moderator - Sieci, Internet

Jakieś obrazki z konfiguracji lub status routera?

1
  • #3 21 Cze 2013 10:16
    Brain86
    Poziom 2  

gdybyś mógł dodatkowo wskazać jaki jest to model Huawei?

0
  • #4 20 Lut 2015 18:45
    genua111
    Poziom 9  

Witam serdecznie,ja też mam ten sam problem,router mam edimax lt-6408n, a modem lte huawei E3372

2
  • #6 21 Lut 2015 10:34
    genua111
    Poziom 9  

Dzięki wielkie,problem rozwiązałem w inny sposób.a mianowicie zadzwoniłem do centrum obsługi klienta cyfrowego polsatu.dopiero za 3 czy 4 razem kobita mi poradziła zresetować router i zadziałało.a tak to poprzedni z obsł.klient.że trzeba jakiś program ściągnąć,w ogóle mnie to sporo kosztowało kasy(za wykonane telefony do obsługi klienta) chyba że ktoś ma w plusie-to można dzwonić i dobę i kasy nie bierze. A co ważne:u mnie sytuacja była taka że mi polsat wymienił sam modem na jakis "najnowszej generacji"(nie znam sie na tym) a router miałem stary.wystarczyło właśnie przycisk na tyle routera przytrzymać 10 sekund może i sprawa załatwiona.tylko później wiadomo trzeba sobie samemu wpisać odnowa jakis klucz zabezpieczający by okolica sobie nie korzystała za free z naszego internety,a w cyfrowym polsacie niestety transfer jest ograniczony. chyba że ktoś nie ma ograniczenia i ma ochote się dzielić z wszystimi w pobliżu:) pozdrawiam wszystkich.

1