Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kenwood DP 3070 - Laser czy można zamienić na inny typ

20 Cze 2013 20:09 921 2
  • Poziom 9  
    Witam
    Posiadam karuzele kenwooda na 5 płyt dp 3070. Zaczął w nim przeskakiwać laser na wszystkich płytach. Na wariata przeczyściłem suchym wacikiem i olejem do smarowania potencjometrów osie i zębatki napędów osi. Chwilowo wszystko wróciło do normy ale zacząłem szukać lasera. I tu pech ja mam KSS 212 a wszędzie są KSS210 i KSS213. W żadnej z ofert sprzedawców nie ma KSS 212. Czy można go zaminić na KSS 210 bo wygląda identycznie i czy ktoś to już zrobił? Czym grozi taka zamiana oprócz tego że nie zadziała. Nie zajmuje się elektroniką i pewnie moje pytanie niejednego rozbawi ale wiem że zamienić można prawie wszystko i co dziwne nawet działa.
  • Poziom 34  
    Na początek przygody z Elektrodą , proponuję Koledze lekturę regulaminu oraz zasad działu , co bardzo ułatwia życie na forum oraz współżycie z moderatorami . Mamy tutaj taki pożyteczny wynalazek - wyszukiwarkę . Klepiemy "KSS212" , potem 5 minut czytania i wszystko jasne ;)

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=235704

Nie jest również prawdą , że nikt nie ma w ofercie KSS-212 - choćby Unitrel Rzeszów , Elektronikasklep czy VideoHead Kraków (tylko serwisy).
  • Poziom 9  
    Dzięki za radę , ale po wpisaniu KSS 212 w wyszukiwarkę Audio servis podana przez Ciebie stronka nie wyświetliła mi się bo inaczej nie zaczynałbym tematu a adresik który podałeś to jest dokładnie to co chciałem wiedzieć. Chodziło mi że jest cięzki do zdobycia poza serwisami. Dzięki za odpowiedź
    Pozdrawiam :sm9: