Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Manta GPS-060 - Wyświetla komunikat NIE ZNALEZIONO MAPY

djnash 20 Jun 2013 20:12 4491 8
    djnash
    Level 9  
    Witam.
    Dostała się w moje ręce w/w nawigacja. Po uruchomieniu pojawia się pulpit startowy i przechodzi do kolejnego pulpitu z zakładkami <Nawigacja> <Odbiornik GPS> <Dodatki>. Klikając w <Nawigacja> pojawia się komunikat "Nie znaleziono mapy. Aplikacja MapaMap zostanie zamknięta. Zainstaluj mapy i uruchom program ponownie".
    Nawigacja ta była u "fachowców" celem zainstalowania AutoMapy. Stwierdzili że jet to nie możliwe. Podejrzewam że uszkodzili coś podczas prób instalacji AM. Czy jest możliwa reanimacja tego sprzętu?
    _Olivka
    Level 25  
    djnash wrote:
    Podejrzewam że uszkodzili coś podczas prób instalacji AM.
    Dobrze podejrzewasz, został usunięty katalog MapaMap
    djnash wrote:
    Czy jest możliwa reanimacja tego sprzętu?
    Tak jest. Jeśli pamiętasz numer seryjny oprogramowania nawigacyjnego, to zarejestruj się na stronie Imagis https://www.mojemapy.imagis.pl/draco/secure/klient/seryjne-lista.faces i otrzymasz kopie swojego oprogramowania nawigacyjnego. Jeśli nie pamiętasz to kup i wgraj http://www.mapamap.pl/node/20[quote:8cb4dc2081="djnash"> target="_blank" rel="nofollow noopener ugc" class="postlink">http://www.mapamap.pl/node/20[quote:8cb4dc2081="djnash wrote:
    Nawigacja ta była u "fachowców"
    Na przyszłość takich fachowców unikaj. Wybieraj sprawdzonych, nawet mamy tu na forum.
    djnash
    Level 9  
    Dziękuję za odpowiedź.
    To jest sprzęt mojego znajomego, który dostał w "spadku" i przeleżał kilka lat w szufladzie.
    djnash
    Level 9  
    Quote:
    Jeżeli posiadasz w katalogu MapaMap30 plik MapaMap3.lic to z niego możesz wyczytać wszystkie numery.

Otworzyłem ten plik notatnikiem. Jest tam jeden długi numer i trochę krzaczków.

Dodano po 6 [minuty]:

W pudełku znalazłem kartę z numerem seryjnym MapaMap, to chyba nie będzie problemu z rejestracją na IMAGIS?[/quote]
    _Olivka
    Level 25  
    djnash wrote:
    znalazłem kartę z numerem seryjnym MapaMap
    I bardzo dobrze.
    djnash wrote:
    nie będzie problemu z rejestracją na IMAGIS?
    Nie będzie problemu.
    djnash
    Level 9  
    Okazuje się jednak że jest problem. Po wpisaniu klucza i kliknięciu w <Zarejestruj> mam komunikat - Wprowadzony przez Ciebie numer seryjny został już zarejestrowany. Jeśli jesteś legalnym użytkownikiem skontaktuj się z nami.
    Cóż dalej czynić ? :|
  • Helpful post
    _Olivka
    Level 25  
    djnash wrote:
    Cóż dalej czynić ?
    Tu jest odpowiedz
    djnash wrote:
    Jeśli jesteś legalnym użytkownikiem skontaktuj się z nami.
    Pomoc techniczna MapyMap: pomoc(malpa)MapaMap.pl , lub telefonicznie tel: 22 638-46-97 ; 22 665-99-44 ; 22 665-99-10.
    djnash
    Level 9  
    Dzięki za telefony, nie mogłem się ich doszukać.