Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AVER 1304NET SATA - jak przywrócić do ust fabrycznych bądź uzyskać hasło network

diablo.xd 21 Cze 2013 05:48 1308 3
  • #1 21 Cze 2013 05:48
    diablo.xd
    Poziom 7  

Witam,

mam nie lada problem z w/w rejestratorem, jest to Aver czy też dokładnie avermedia 1304net sata, który działa w pewnym lokalu, znajomy kupił lokal wraz z zabezpieczeniami takimi jak cctv i alarm. Właściciel chciałby łączyć się po LANie z tym rejestratorem i mieć pełen podgląd lecz tu pojawia się problem... Hasło, domyślnie hasło jak przeczytałem w manualu to: "111111" lecz tam zostało ono zmienione i nikt nie wie na jakie, rejestrator najprawdopodobniej nie ma w menu osd opcji przywracania do ustawień fabrycznych (przynajmniej nie udało mi się tego znaleźć, jedyne ustawienia fabryczne jakie można przywrócić to obraz dla kamery...) otworzyłem też obudowę z myślą, że znajdę jakąś zworkę odpowiadającą za reset lecz zauważyłem baterię którą wyjąłem na 2h, w stanie bez napięciowym zwarłem + i - na podstawce baterii i w dalszym ciągu hasło zapamiętane... zworki jakie znalazłem to x1, x2, x3 odpowiadające za prędkość wiatraka i CLR MAC, REBOOT znajdujące się przy gnieździe ethernet, które obsługują k. sieciową, w każdym razie próby również nie przyniosły efektu... czy macie jakiś pomysł jak uzyskać, bądź przywrócić do ust fabrycznych to hasło...??

dodam, że normalne hasło dla użytkownika SUPERUSER to fabrycznie: "1111111"

Pozdrawiam Łukasz

0 3
  • #2 22 Cze 2013 23:05
    scandaliks
    Poziom 25  

Panie kolego to dinozaury zabezpieczeń,temat przerabiany kilkukrotnie,kup najtańszego BCka,jak można takie coś pisać,trochę profesjonalizmu,wiem ,że dla Ciebie 300 złotych to horror i lubisz zarobić 20 złotych, lub pokazać dobrego kolegę i naprawić coś za 40 złotych.To nie forum dla sztukatorów itp. Sięgasz dna.

0
  • #3 22 Cze 2013 23:21
    diablo.xd
    Poziom 7  

widzisz... nie każdy jest elektronikiem...

swoją drogą, to jedynym rozwiązaniem jest przeprogramowanie flasha?

0
  • #4 23 Cze 2013 01:08
    spadachron
    Poziom 11  

Zadzwonić do - http://www.infocam.com.pl/
    Jeżeli już to chyba oni mogą tylko coś wskórać.
    Jak się nie mylę nowe hasło można wygenerować na podstawie numeru seryjnego.

0