Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laguna I 97r. Nie działa klima

21 Cze 2013 11:48 1695 4
  • Poziom 9  
    Witam, mam problem z klimatyzacją w swojej Lagunie I 97r. klimatronic, otóż klimatyzacja w czasie jazdy bardzo dobrze działa lecz gdy się postoi kilka minut w korku przestaje wiać zimne powietrze. Klima oczywiście nabita i szczelna. Pojawia się też napis service na wyświetlaczu temp., czerwona kontrolna stop oraz kontrolka od temp. wody oraz wskaźnik temp. wody jest zawsze na bardzo wysokim poziomie. Dodam że wskaźnik temp. wody jest na bardzo wysokim poziomie szczególnie w lecie ale też i w zimie gdy się stoi długo w korku niezależnie czy klima działa czy nie. Jedyne co na razie mogłem sprawdzić to bezpieczniki (wszystkie są ok). Proszę o rady.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 16  
    A czy na włączonej klimie kręcą się wiatraki?
  • Poziom 9  
    właśnie próbowałem sprawdzić czy wiatrak jest sprawny jednak nie wiedziałem jak się do niego dobrać, z jednej strony zderzak z drugiej chłodnica i bez rozbierania nie widać. Próbowałem też znaleźć przewody od niego żeby spiąć na krótko ale nie doszedłem który to. Jeżeli kolega napisze w jaki sposób mogę to sprawdzić to wtedy zerkne czy działają. pozdrawiam
  • Poziom 31  
    Ty kpisz sobie chyba... Włączasz klimę i widzisz czy wiatrak pracuje czy nie. Jak Ci pomóc jak Ty nic wiedzy nie masz...
  • Poziom 43  
    Do elektryka póki jest jeszcze co naprawiać, pojeździsz dłużej i będziesz rwać głowicę.