Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zewnętrzna centrala audio pod laptop+tv

grubyck 21 Cze 2013 15:34 762 4
  • #1 21 Cze 2013 15:34
    grubyck
    Poziom 6  

Witam forumowiczów i od razu przedstawiam mój problem. Zamierzam w najbliższym czasie kupić zewnętrzną centrale audio pod laptop i tv. Mam na myśli urządzenie który pozwoli wygenerować dobrej jakości dźwięk dla tego typu sprzętu. Odsłuch z różnych względów będzie odbywał się w proporcji 3/4 słuchawki ( Creative Aurvana Live ) do 1/4 głośniki ( prosty zestaw 2.1 Logitech ). Z góry zaznaczę iż nie jestem żadnym audiofilem który zwraca uwagę na każdy najmniejszy dźwięk wydawany przez głośnik, nie mam tez zamiaru wydawać na ten cel wielu pieniążków. Oczekuję od sprzętu który chce kupić nie więcej niż dobrego dźwięku ( w cyklu mieszanym muzyka/film w wysokiej rozdzielczości ) który zastąpi supernowoczesnego realteka :) w laptopie oraz typowe telewizyjne głośniki. Polecono mi sprzęt audiotraka modele Prodigy Cube / maya u5. Proszę o Wasze opinie / propozycje, z góry za wszystkie dziękuje.

0 4
  • #2 22 Cze 2013 22:31
    gradek83
    Poziom 34  

Może cię zainteresuje creative Sound Blaster SB0300

0
  • #3 23 Cze 2013 20:06
    pateffon
    Poziom 12  

Ja dwa tygodnie temu kupiłem kartę Maya U5 i jestem z niej bardzo zadowolony dźwięk naprawdę bardzo czysty i mocny jak dla mnie to świetny wybór za niedużą kasę

0
  • #4 23 Cze 2013 21:06
    grubyck
    Poziom 6  

pateffon napisał:
    Ja dwa tygodnie temu kupiłem kartę Maya U5 i jestem z niej bardzo zadowolony dźwięk naprawdę bardzo czysty i mocny jak dla mnie to świetny wybór za niedużą kasę

a w jakiej konfiguracji ( z jakim sprzętem ), masz ją podpiętą jeżeli można wiedzieć?

0
  • #5 23 Cze 2013 22:49
    pateffon
    Poziom 12  

U mnie karta jest podpięta pod Cambride Audio SR 10 i maganaty vector 205 bez tej karty sprzęt się można powiedzieć dusił nie było tego kopa co jest teraz

0