Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Laptop Asus M50S cały komputer na części, pł. główna uszkodzona.

eMteusz 22 Jun 2013 00:20 1347 1
    eMteusz
    Level 11  
    Witam, mam na sprzedaż laptopa firmy Asus model M50s, cały jest rozebrany, sprzedaję ponieważ jest zwarcie na płycie głównej.

Lista:

1. Pł. główna - 50 zł (wypalona dziurka na plusie w gnieździe zasilania, nie sprawna)

2. Zawiasy, matryca, inwerter, okablowanie, górna pokrywa, ramki, kamerka, kabelki wifi(antena) - 320 zł, gratis wysyłka

3. Karta Wifi 3945 Intel - 25 zł

4. Ram 1 Gb Samsunga 667mhz - 35 zł (jedna kość)

5. Ram 2Gb Asus 667mhz - 60 zł ( jedna kość)

6. Procesor Intel T5850 2,16 Ghz - 30 zł

7. Grafika z podkładką na pł gł. pod termo pady g84-601-a2 - 110 zł gratis wysyłka

8. Modem DA103255 - 5 zł

9. DVD slim GSA - T40L - 30 zł

10. Całe chłodzenie, w tym wiatrak(2 radiatory oddzielne) - 65 zł gratis wysyłka

11. Obudowa dolna wraz z zaślepkami - 60 zł

12. Górna obudowa z klawiaturą, touchpadem, tasiemkami, panelem - 100 zł (jeden przycisk od touchpada odpadł/odłamał się)

Jak o czymś zapomniałem, to przepraszam, dopiszę na dniach edytując, ceny oczywiście do lekkiej negocjacji:)

Kontakt: mat.orszulak(malpa)gmail.com lub PW

Przesyłka, paczka 12 zł (duże), list prioryterowy 6 zł(małe rzeczy), numer telefonu udostępniam poprzez wiadomość prywatną, części wystawione jedynie tutaj, możliwa transakcja przez allegro, odbiór osobisty Łódź, części wystawione przeze mnie są przetestowane i sprawdzone.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    tutai-1
    Level 1  
    Witam, interesuje mnie grafika, chętnie kupię. Proszę o kontakt telefoniczny, sms lub odpisz na mejla czy aktualne, mój telefon: 509792909