Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe Opowie¶ciSerwerowe Opowie¶ci
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy NOTE II(N7100 , czy N7105 LTE) ¬ródło braku zasięgu .?

22 Cze 2013 09:29 8448 11
  • Poziom 9  
    Witam

Kupiłem na Allegro telefon Samsung Galaxy Note II.Problem to zbity wy¶wietlacz(sama szybka dotyk działa) i zanikaj±cy zasięg.My¶lałem że to kwestia Buzzera,więc kupiłem nowy .Gdy otrzymałem telefon otworzyłem go zmieniłem antenę i niestety nic to nie dało ...Jak na razie telefon złapał mi na chwile max 4 kreski (ok.5sekund).W budynku nie ma mowy o zasięgu.Gdy próbuje wykonać poł±czenie wyskakuje mi komunikat ''Nie zarejestrowano w sieci" .Podczas wł±czania normalnie pyta o PIN . Czy wie kto¶ co to może być za usterka lub jak to naprawić. ?

2.
    Samsung Galaxy NOTE II(N7100 , czy N7105 LTE) ¬ródło braku zasięgu .? Samsung Galaxy NOTE II(N7100 , czy N7105 LTE) ¬ródło braku zasięgu .? Samsung Galaxy NOTE II(N7100 , czy N7105 LTE) ¬ródło braku zasięgu .?

Dodałem wcze¶niej post na temat mojego Samsunga Galaxy Note II
    Otóż opisałem w nim mój problem z zasięgiem.Po dokładnym przyjrzeniu się chyba znalazłem Ľródło problemu (zał±cznik).Czy może być to spowodowane przez nieumiejętne przylutowanie ?
    Oprócz tego odkryłem do¶ć dziwny paradoks...Na telefonie napisane jest MODEL-N7100(Jak go kupowałem miał być to NOTE II LTE N7105) .Lecz gdy wł±czam telefon pokazuje sie napis NOTE II N7105 LTE.Po rozkręceniu i zdjęciu anteny moduł też jest od NOTE II LTE. Więc problem wynika z tego że nie wiem jaki to jest w końcu NOTE,LTE czy nie .
  • Serwerowe Opowie¶ciSerwerowe Opowie¶ci
  • Serwerowe Opowie¶ciSerwerowe Opowie¶ci
  • Poziom 9  
    Telefon jak już pisałem rozkręciłem i ogl±dałem .Wizualnie wszystko na miejscu nic nie (popękane ,zniszczone itp..).
  • Użytkownik usun±ł konto  
  • Poziom 9  
    Ale jaka cze¶ć się mogła uszkodzić . ? To że co¶ jest uszkodzone to chyba jasne...
  • Użytkownik usun±ł konto  
  • Poziom 9  
    Widać że na lewy górny róg ...
  • Poziom 1  
    Co z modułem gsm ? Czy mi się wydaje, czy go nie ma na zdjęciach ?
    Na prawo od slotu na kartę SIM widać luty, ale nie ma tegoż modułu.

Dodano po 1 [sekundy]:
  • Poziom 21  
    Można spróbować drutem poł±czyć 2 pkt i zasięg powinien wrócić, miałem tak w SGS1.
  • Poziom 2  
    Witam Panów.
    Nie chcę tworzyć odrębnego tematu, więc zapytam tutaj. Czy podzespoły z galaxy note 2 n7105 wejd± do modułu z wy¶wietlaczem od note 2 n7100.
    Na powyższych zdjęciach widać podobn± sytuację choć inny problem.
    Jest mi kto¶ w stanie pomóc?
  • Poziom 11  
    mateush888 napisał:
    Co z modułem gsm ? Czy mi się wydaje, czy go nie ma na zdjęciach ?
    Na prawo od slotu na kartę SIM widać luty, ale nie ma tegoż modułu.

Dodano po 1 [sekundy]:

Skoro nie ma modułu to czemu w pewnym momencie był zasięg, co,,,,?
    I nie bardzo wiem o jakie luty Ci chodzi - zaznacz je na rysunku i pokaż.

orgowit, poradziłe¶ sobie?