Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PIN do imobilajzera PASSAT B6

MaTyS_72 04 Mar 2005 12:36 7977 11
  • #1 04 Mar 2005 12:36
    MaTyS_72
    Poziom 8  

Witam
    W jaki sposob moge odczytac ten pin, chcialem zaprogramowac nowy kluczyk. Czy znajdzie sie jakis medrzec ????

0 11
  • #2 04 Mar 2005 23:09
    Sady
    VIP Zasłużony dla elektroda

Najpierw potrzebny zrzut pliku z licznika z immo (chyba jest tam93C86), jeśli już będziesz miał bin'a to już kawałek sukcesu. Najpierw potrzebny ten plik i tam są zapisane immo.

Pozdrawiam Sadek 8dwa

0
  • #3 06 Mar 2005 00:33
    makki24
    Poziom 13  

Witam
    Dokladnie albo wsad 93c86 z zegara lub 24c04 ze sterownika silnika.Jeszcze zostaje wizyta u specjalistow od zegarow robia to bez rozbierania i zostaje jeszcze ASO vw.Osobiscie nieznam inych sposobow na zdobycie pinu.
    Pozdrawiam

1
  • #4 06 Mar 2005 00:44
    Sady
    VIP Zasłużony dla elektroda

Należy tylko dobrze od razu go zrzucić i nie będzie dużego problemu, spece z elektrody pomogą :) można to zrobić bez wyciągania "szafy"
    Pozdrawiam Sadek
    www.8dwa.prv.pl

0
  • #5 25 Mar 2005 09:39
    Pati
    Poziom 27  

A czy ktoś wie gdzie on siedzi w komputerze lub w liczniku?

0
  • #7 31 Mar 2005 06:54
    MaTyS_72
    Poziom 8  

Wczoraj bylem w serwisie zeby zaprogramowac klucz, no i bieda... .kluczyk kupilem od goscia ktory zapieral sie ze klucz jest dziewiczy nigdy nie programowany. W servisie spedzili nad nim 2 gdz. i nic, nie udalo im sie zaprogramowac, ani otwieranie drzwi ani immo.... Przy probie programowania odrazu wywalalo im jakis blad. Czy cos da rade zrobic z tym kluczykiem ???
    Zapisalem sobie kody ktore otrzymali od passata cos mio to da ?????

0
  • #8 31 Mar 2005 08:34
    Pati
    Poziom 27  

Pierwsze pytanie to to czy wprowadzali prawodłowy PIN jeżeli tak to samochodzik na liczniku powinien przestać migać. Jeżeli przestaje migać a mimo to nie przechodzi procedura adaptacji (oczywiście trzeba mieć lepszą wersję vag) to może kluczyk nie jest dziewicą rzeczywiście lub mimałem taki przypadek że ten plastik wkoło stacyjki który jest antenką był uszkodzony i po wymianie wszystko zalatało.

Pozdrawiam

I ponawiam apel o PIN z binów powyżej.

0
  • #9 31 Mar 2005 09:10
    MaTyS_72
    Poziom 8  

czy mozesz mi opisac procedure programowania nowego klucza, i czy ten pin z wczoraj na cos mi sie przyda ????

0
  • #10 01 Kwi 2005 01:01
    makki24
    Poziom 13  

haj
    jedno male pytanko pati czy po zalogowaniu do zegara wyskakuje ci jakis komunikat zla wartosc czy cos takiego?i drugie pytanko ten pozmieniany vin to twoja robota chodzi mi o zegar? i najwazniejsze czy ten zegar i centrala to jest komplet z jednego auta czy moze centrala tak a zegar nie a ty sobie recznie cos wpisales.a co do kluczy jak walczylem z podobnym passkiem wymienialem imo w kluczach bo nieszlo ich dokodowac raz programowalne,w audi dokodowaly sie bez problemu.wracajac do tematu jak numery vin centrali i zegara nie sa identyczne to zapomnij o dokodowaniu klucza,jezeli zegar nie jest od tej centali trzeba przeprowadzic adaptacje zegara ale to juz inna bajka.ja to widze tak macie dwa rozne elementy i chcecie dostawic trzeci(klucz).z nudow wzucam dla porownania zawartosci kompa i zegara ktory jest kompletem, oczywiscie zgodnie z regulaminem nie liczymy nie przeliczamy publicznie wiec usunelem vin i pin
    powodzenia

0
  • #11 01 Kwi 2005 07:01
    MaTyS_72
    Poziom 8  

Makki odezwij sie na priva

MaTys(malpa)fr.pl

0
  • #12 04 Kwi 2005 14:02
    Pati
    Poziom 27  

To jest komplet zmieniłem tylko vin w jwdnym a w drugim nie zdążyłem i niezauważyłem że wziąłem nie zmieniony. Przekładałem licznik z kompem z innego auta do którego nie miałem kluczy i oto cała historia.

Ale dręczy mnie pytanie czy jest możliwość wpisania klucza ze znanym kdem do licznika? Gdzieś informacja o numerze klucza musi się znajdować trzeba trochę potrenować wykonać kilka adaptacji i porównać,pomyśleć... I pytanko czy ma ktoś jakiegoś mądrego vaga bez ograniczń??

0