Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

bosch s901b - czerwony plywak skacze

melon27 23 Cze 2013 13:07 702 0
  • #1 23 Cze 2013 13:07
    melon27
    Poziom 9  

Witam moja zmywarka juz dosc strara bosch z 2005r zaczyna fixowac ,czerwony plywak od strony filtra i wezy podczas pobierania wody skacze gora dol ,dzien wczesnie zmywarka wylala mi wode od fronu na podloge szybko zostala wylaczona zapalila 3 lampi po resecie i nic.rozkrecilem wszystke filtry pompe pojemnik na sol wszytko wyczyscilem ,było dosc duzo kamienia w miejscu gdzie jest zaworek w plaskim panelu z kanalami wody,w plastikowym urzadzeniu gdzie osadzone sa grzalki byl zaplatany sznurek ,oczywiscie zostal usuniety .Po złozeniu w całosc zmywarki zaczeła myc ale po paru minutach pokazala sie woda w dolnej czesci zmywarki i zaczol skakac ten plywak czerony. wyciek jak udalo mi sie zlokalizowac to czarne ringi w tym panelu z kanalami wodnymi tam sie pocilo opanowalem dociskajac mocniej ten panel ale plywak nadal swiruje i teraz najciekawsze przykrecilem głowny zawor wody na 50% teraz nie ma takiego ciscienia wody i wszystko niby dziala ok .czy zmywarka moze dzialac z mniejszym cisnieniem wody z glownego zasilania?
    czy sie cos nie posypie za jakis czas prosze o porade

0 0