Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie wczytuje stron po obejrzeniu filmiku na YT

23 Cze 2013 15:01 1476 13
  • Poziom 10  
    Witam. Nie wiedziałem w którym dziale więc umieszczam tutaj.

Mam taki problem, że jak włączam filmik na YT po 9s przestaje mi buforować i strony przestają się wczytywać. Jak nie włączę filmiku wszystko śmiga, jak włączę to zostaje tylko reset kompa. Komunikator mi chodzi i gry online też. Wyłączyłem zaporę w AVG ale nic to nie dało. Nie mam pojęcia co to może być. Sprawdzałem na 3 przeglądarka i aktualizowałem Flasha i Jave;)

Z góry dziękuje za pomoc;)

Pozdrawiam YellowCap;)
  • Poziom 12  
    Czasem pomaga reinstalacja lub oglądanie na innej przegladarce
  • Poziom 10  
    Reinstalowałem i sprawdzałem na IE, Chromie i Firefoxie i nic z tego ;/
  • Poziom 25  
    Mój kolega zainstalował ostatnio jakiś programik do odtwarzania filmów i efekt był taki sam. Wszystko działało dobrze do momentu wejścia na YT i odpalenia filmu. Wtedy totalna zwiecha i tylko reset pomagał. Odinstalowałem mu wszystkie kodeki i playery, zainstalowałem K-lite Codec Pack. Pomogło.
  • Poziom 10  
    Nie instalowałem ostatnio żadnych kodeków.. Korzystam z VLC. A dodam jeszcze, że system stawiałem nie tak dawno i zawsze używam tych samych sterów i instalek programów co zawsze a pierwszy raz mam taki problem.
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    Spróbuj zainstalować do testu starą wersję Flash Playera (poniżej 10).
  • Poziom 10  
    Wgrane i nic nie dało;/ Jeszcze powyłączałem w msconfigu dziwne aplikacje ale nic tez nie dało.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    Możecie sprawdzić czy podczas buforowania filmików pingi skaczą lub są zrywane?

Na początek trywialny skan komputera np combofix.

Jeśli chodzi o reinstalowanie przeglądarki w jaki sposób to robicie? czy tylko ściągacie nową wersje i instalacji czy uprzednio usuwacie starą? To ma znaczenie. Sugerowane jest usunięcie starej wersji i instalacja po ponownym uruchomieniu komputera nowej.
  • Poziom 11  
    Po co Combofix? po to aby zeskanować system:) jest on dobrym narzędziem do usuwania "syfów"
  • Poziom 11  
    chce Tylko pomóc. A nie wiem co złego jest w combofix`ie. Oczywiście nie mówię że ktoś ma mniejszą czy większą wiedzę odemnie . Myślę też że każda metoda dążąca do rozwiązania problemu czy dająca światło na niego jest wskazana. Ale oczywiście bez przymusu.

Dodano po 7 [minuty]:

Dodatkowo co do Twojego problemu Stałybywalec102 objawiającego się po 17, sugestia kolegi o winie Neostrady może być dobra. Jak wiadomo transfer uzależniony jest od wielu czynników , odległości od centrali (rozdzielni), dodatkowo gdy podczas testów prędkości łącza widzimy poprawne wartości , a problem z Youtube występuje dalej należało by jak wcześniej pisałem zobaczyć na pingi. Jeśli tu coś nie gra możemy mieć podstawę do złożenia awarii w Orange TP, prawdopodobnie otrzymamy odpowiedź ze jakość pingów nie jest uwzględniona w umowie o świadczenie usług ale mimo to warto spróbować, tp może ewentualnie wymienić router jeśli urządzenie jest ich własnością. Ewentualnie problem może tkwić w rozdzielni, a konkretnie porcie w którym jest podpięta wiązka pędząca do Cibie. To jeśli patrzeć od strony Neostrady. A wcześniejsze moje wypowiedzi patrząc od strony sprawności systemu operacyjnego.
  • Poziom 10  
    Problem rozwiązany ;)
    Okazało się, że to AVG. Nawet gdy był wyłączony całkowicie razem z zaporą to też blokował filmiki ;) Zmieniłem go jak na razie na Kaspersky'ego.

Dzięki wszystkim za pomoc i przepraszam, że tak długo odpisywałem ale sobie zapomniałem o tym temacie ;)