Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płyta głowna, procesor , karta graficzna, co najlepsze? do 1000zł

24 Cze 2013 11:51 1095 1
  • Poziom 2  
    Witam, jesli bylby ktos na tyle mily i pomogl, bedzie super. Troszeczke podobnych tematow na forum jest, ale nie w mojej kategorii cenowej i zapotrzebowaniu - 1000 zł za nastepujace podzespoły komputerowe :
    Płyta główna , procesor , karta graficzna.
    Ewentualnie: zaislacz (posiadam 400 W , nie wiem czy starczy) Pamięc RAM (posiadam 4 GB ddr2 mozna zamienic zawsze na ddr3)
    Obudowe, hdd i naped posiadam.
    Oczywisice wszystkie częsci używane , jestem zwolennikiem kupowania uzywanego sprzetu- nie lubie przepłacac.
    Komputer bedzie używany do pracy w firefoxie, czesto do obrobki filmow instruktazowych w jakosci full HD, pranuje rowniez nagrac kilka turtoriali bezposrednio z komputera (live).
    Grac nie planuje, sam zajmuje sie konsolami, tak wiec komputer tylko do pracy.
    Z góry dzieki za odpowiedz, jesli czegos istotnego nie napisalem, zwracac uwage :)
  • Poziom 43  
    A co to za konkretnie zasilacz posiadasz ? Bo to nic nikomu nie mówi, tak jakbym powiedział że mam auto 100KM.
    1000zł na używki to można kupić Core i5 2400/2500 do tego płyta H61/H67, 4GB DDR3 grafikę można wykorzystać zintegrowaną.