Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Golf 1.6 16v - Wymiana sterownika

miniw0w 24 Cze 2013 13:21 2070 2
  • #1 24 Cze 2013 13:21
    miniw0w
    Poziom 14  

Witam,

Jako że moja wiedza odnośnie samochodów jest strasznie nie wielka, piszę tutaj i strasznie liczę na pomoc. Otóż w.w samochód zaczął strasznie kopcić i brakowało mu mocy, to zabrałem samochód pojechałem do mechanika który stwierdził że to wina sterownika który ponoć zrobił, zapłaciłem elegancko 750zl O_o niby samochód działa i jakby mniej pali ale mam problem przy wymijaniu, zbiera sie jak muł(trzeba sie 3 razy zastanowić czy 2km przede mna nic nie jedzie:o) ja wiem że 100KM to nie rewelacja ale działał o wiele lepiej. Czy to możliwe aby sterownik zapodał od 1.4?( z tego co słyszałem niestety po czasie to jakiś kombinant) Kolega podpiał texe niestety żadnych błędów nie pokazuje.... Probowałem coś doczytać odnośnie map itp, gdzie w ogóle szukać przyczyny? zaraz po odebraniu samochodu odczułem wyraźny spadek przyspiszenia.

Pozdrawiam

0 2
  • #2 24 Cze 2013 13:40
    leonek4
    Poziom 28  

Oddaj do mechanika jeszcze raz. Zapłaciłeś teraz reklamacja.

0
  • #3 24 Cze 2013 13:52
    miniw0w
    Poziom 14  

Tak tylko on twierdzi że z jego strony wszystko jest ok i na pewno w ramach reklamacji tego nie rozwazy....

Nie chce brnąć dalej z nim bo wygląda mi to dziwnie, jeden wielki oszust!!!

Jeden z mechaników powiedział że może wgrać mi nowy soft za 300zł bo on też twierdzi że ten samochód chodzi słabo i jest przekonany że ten 1 coś zepsuł. Teraz pytanie jestem programista i informatykiem wiem co nie co dałbym sobie rade sam to zrobic? Jesli tak to co bym potrzebował?

Posiadam tylko to: http://allegro.pl/nowosc-vag-kkl-obd-2-audi-a2-a3-a4-a6-a8-tt-80-100-i3315239279.html

0