Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zrobię]Oklejanie pojazdów-zmiana koloru auta-połysk, mat, carbon-Świętokrzyskie

kamil907 24 Cze 2013 13:23 16464 8
    kamil907
    Poziom 28  
    Oferuję oklejanie dowolnych pojazdów i nie tylko (oraz pojedynczych elementów) foliami winylowymi których trwałość to 5-7lat. Dostępne są dowolne kolory i wzory (przykładowe na zdjęciach poniżej). Gwarantuję najniższą cenę na rynku, szybkie wykonanie i 100% zadowolenia. Usługa możliwa na terenie województwa Świętokrzyskiego (Kielce oraz Pacanów). Na miejscu do wglądu auto które jest w pełni oklejone.
    Orientacyjna cena za oklejenie całego średniej wielkości auta to 1500zł. Dokładna cena będzie zależna od rodzaju folii, wielkości auta oraz poziomu skomplikowania powierzchni.
    Kontakt:
    Tel: 787-373-565
    Mail: carwrap(malpa)o2.pl
    Oraz PW ale mogę odpowiadać z opóźnieniem bo nie zaglądam tu codziennie więc polecam kontakt telefoniczny lub mailowy.

Przykładowe rodzaje folii:
    [Zrobię]Oklejanie pojazdów-zmiana koloru auta-połysk, mat, carbon-Świętokrzyskie [Zrobię]Oklejanie pojazdów-zmiana koloru auta-połysk, mat, carbon-Świętokrzyskie [Zrobię]Oklejanie pojazdów-zmiana koloru auta-połysk, mat, carbon-Świętokrzyskie [Zrobię]Oklejanie pojazdów-zmiana koloru auta-połysk, mat, carbon-Świętokrzyskie [Zrobię]Oklejanie pojazdów-zmiana koloru auta-połysk, mat, carbon-Świętokrzyskie [Zrobię]Oklejanie pojazdów-zmiana koloru auta-połysk, mat, carbon-Świętokrzyskie [Zrobię]Oklejanie pojazdów-zmiana koloru auta-połysk, mat, carbon-Świętokrzyskie [Zrobię]Oklejanie pojazdów-zmiana koloru auta-połysk, mat, carbon-Świętokrzyskie [Zrobię]Oklejanie pojazdów-zmiana koloru auta-połysk, mat, carbon-Świętokrzyskie [Zrobię]Oklejanie pojazdów-zmiana koloru auta-połysk, mat, carbon-Świętokrzyskie [Zrobię]Oklejanie pojazdów-zmiana koloru auta-połysk, mat, carbon-Świętokrzyskie [Zrobię]Oklejanie pojazdów-zmiana koloru auta-połysk, mat, carbon-Świętokrzyskie [Zrobię]Oklejanie pojazdów-zmiana koloru auta-połysk, mat, carbon-Świętokrzyskie [Zrobię]Oklejanie pojazdów-zmiana koloru auta-połysk, mat, carbon-Świętokrzyskie [Zrobię]Oklejanie pojazdów-zmiana koloru auta-połysk, mat, carbon-Świętokrzyskie [Zrobię]Oklejanie pojazdów-zmiana koloru auta-połysk, mat, carbon-Świętokrzyskie [Zrobię]Oklejanie pojazdów-zmiana koloru auta-połysk, mat, carbon-Świętokrzyskie [Zrobię]Oklejanie pojazdów-zmiana koloru auta-połysk, mat, carbon-Świętokrzyskie

Pod tym linkiem można znaleźć przykładowe oklejone przeze mnie elementy oraz aktualny wzornik kolorów folii: http://carwrap.web-album.org/album/28114,x
    Aktualnie wszystko wykonuję za połowę standardowej ceny jaką spotyka się u innych. Taka oferta będzie aktualna jedynie do końca wrześnie więc polecam rezerwować terminy jeśli ktoś chce znacząco zaoszczędzić.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo. Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    kamil907
    Poziom 28  
    Felgi też oklejam, wszystko zależy od wzoru. Na przykład te na zdjęciu niżej są oklejone w chromie, a całe auto w czarnym carbonie.
    [Zrobię]Oklejanie pojazdów-zmiana koloru auta-połysk, mat, carbon-Świętokrzyskie
    Tutaj jeszcze oklejone ranty w srebrnym carbonie:
    [Zrobię]Oklejanie pojazdów-zmiana koloru auta-połysk, mat, carbon-Świętokrzyskie [Zrobię]Oklejanie pojazdów-zmiana koloru auta-połysk, mat, carbon-Świętokrzyskie
    Cena za dach z materiałem to orientacyjnie jakieś 250zł, chociaż może wyjść trochę taniej.
    Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu poprzez tel, maila lub PW.
    Spox_2
    Poziom 17  
    Czy posiadasz możliwość nadruku (reklama firmy) na szybę/maskę/błotniki tylne ?

Potrzebuję okleić Mitsubishi Galanta EA kombi z 99'r.
    kamil907
    Poziom 28  
    Niestety nadruków nie robię. Ewentualnie w sprawie nadruków można się kontaktować z firmą reklamową EFEKT z Pacanowa. Na pewno mogą coś takiego wykonać, a ja mógł bym się zająć aplikacją.
    Co do folii której używam to mam ją dwa lata na aucie które nie jest garażowane i wygląda ciągle praktycznie jak nowa więc nie można mieć do niej żadnych zastrzeżeń.
    pawel-foto
    Poziom 19  
    Spox_2 jak coś to ja sobie sam kleiłem reklamę na tylą szybę w GV.
    Link
    Jak chcesz to Ci druknę w zaprzyjaźnionej firmie(kiedyś pracowałem w agencji reklamowej) i przy piwku przykleimy.
    Kamil a nad tymi oklejeniami muszę się poważnie zastanowić :idea: Może bym sobie plastiki okleił na jakiś grafit....
    kamil907
    Poziom 28  
    Do Pacanowa jak coś bo tutaj oklejam całościowo pojazdy. W Kielcach jedynie pojedyncze elementy. Zapraszam więc również osoby z Małopolski i Podkarpacia. Na przykład z Tarnowa jest tylko 45km, z Krakowa i Rzeszowa około 100km.

Dostępne są kolejne kolory folii:
    - RÓŻOWY CARBON
    - BRĄZOWY MAT
    - CIEMNY ZIELONY MAT
    - ZŁOTY MAT
    kobylak2206
    Poziom 17  
    Witam.
    Ile czasu zajmuje takie oklejanie autka ( golf 4) czyli całe autko i felgi i 3 tylne szyby?
    Czy szpachlujecie jakoś odpryski i ubytki farby?
    I oczywiście jaki był by koszt takiej usługi na w/w autku.
    Przemo9826
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Resztę proszę "dogadywać" na PW. Zamykam.