Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nBox BSLA - Ustawienia języka nagrywania w programach kodowanych

wigga 24 Cze 2013 18:42 2796 6
  • #1 24 Cze 2013 18:42
    wigga
    Poziom 8  

Witam
    Czy da się ustawić język nagrywania na dekoderze nBox BSLA kiedy nagrywam z programów typu Canal+, HBO?
    Kiedy ustawiam nagrywanie, to wszystko nagrywa się z oryginalnym językiem :(

Drugie pytanie, to czy da się ustawić domyślny język polski w tych samych programach? Za każdym razem, kiedy wchodzę na te programy to zawsze mam ustawiony język angielski, choć jest drugi na liście.

0 6
  • #2 24 Cze 2013 22:29
    KIEROWCA_VW
    Poziom 35  

Jaki soft: oryginał czy linux?

0
  • #3 25 Cze 2013 07:10
    wigga
    Poziom 8  

linux - ENIGMA2, oryginalny miałem wcześniej, jak miałem umowę z nką, teraz mam od kolegi kartę canal+, która działa w multiroomie bez potrzeby łączenia dekoderów przez internet - stare karty, nazywają je chyba camelkami. Dokupiłem dekoder na allegro i mam problem z tym językiem, jak nagrywam, to nagrywa się język orginalny, a z HBO czasem nie nagrywa się nic, mimo, że dekoder jest wyłączony. Wydaje mi się, że obie głowice są aktywne, bo oglądałem program i nagrywałem jednocześnie z canal+, ale jak zaglądam w ustawienia, to widze, że jedna głowica jest aktywna, nie wiem, od czego to zależy.

0
  • #4 25 Cze 2013 09:36
    KIEROWCA_VW
    Poziom 35  

Masz dwa dekodery? ("Dokupiłem dekoder na allegro".)
    Zapewne będzie to problem listy kanałów, zmień bądź aktualizuj (w zależności od image) obecną listę i sprawdź.

0
  • #5 25 Cze 2013 09:54
    wigga
    Poziom 8  

"Stary" dekoder z nki zwróciłem, i dlatego musiałem kupić dekoder, który by działał z kartą Canal+, wybrałem nBox BSLA z Enigmą, bo duzo się naczytałem, jaki on jest wspaniały. Kolega ma swój dekoder u siebie w domu.
    No i teraz mam problem z nagrywaniem z językiem polskim, bo ustawienia "fabryczne" (nie wiem, czy tak jest) dekodera z oprogramowaniem ENIGMA2 są ustawione na język angielski w progarmach calal+ i HBO.

0
  • #6 25 Cze 2013 09:56
    KIEROWCA_VW
    Poziom 35  

Jakie image w tym BSLA?

0
  • #7 25 Cze 2013 19:55
    wigga
    Poziom 8  

DEKODER CYFROWY NBOX CZARNY ADB5800SX 250GB SERIA BSLA
    E2 Enigma2_V7.1.7 NAND
    uboot_b4t_384_fix