Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy 551 odzyskanie danych z telefonu.

Esrbon 24 Cze 2013 20:44 4488 9
  • #1 24 Cze 2013 20:44
    Esrbon
    Poziom 6  

Witam. Chciałbym się zapytać w sprawie telefonu Samsung Galaxy 551. Głównie rozchodzi się o odzyskanie danych na telefonie. Padła mi matryca a chciałbym odzyskać kontakty które znajdują się na Telefonie bo nie wszystkie byłem w stanie zapisać na SIM oraz chciałbym odzyskać notatki. Ponieważ miałem tam ważne dane. A wiem, że w serwisie nie odzyskam ich, ponieważ by przystąpić do naprawy oni są zmuszeni wyczyścić telefon.

Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam
    Andrzej

-1 9
  • Pomocny post
    #3 24 Cze 2013 20:55
    pgoraczko
    Poziom 2  

pytanie jeszcze takie dodatkowe - jaki miałeś tryb połączenia z komputerem, czy jako pamięć masowa, czy przez activ'a ... bo jeżeli to drugie, to spokojnie programikiem do zarządzania danymi w samsungu powinieneś móc wyeksportować sobie pożądane dane :-)

edytka dodaje - programik SAMSUNG Kies

ale tak jak tino pisze - powinni wymienić bez czyszczenia pamięci

0
  • #4 24 Cze 2013 21:00
    Esrbon
    Poziom 6  

no właśnie jeżeli chodzi o połączenie z komputerem to łączy się tylko za pomocą pamięci masowej. Więc do kontaktów a tym bardziej do Notatek dostępu nie mam.

A jeżeli chodzi o punkt serwisowy czy mając telefon na gwarancji będę ponosił za to jakieś opłaty?

0
  • #5 24 Cze 2013 21:01
    pgoraczko
    Poziom 2  

zależy jak potraktują padniętą matrycę, jeżeli znajdą podstawy do stwierdzenia że jest to spowodowane jakimś zalaniem, lub czymś podobnym - gwarancja nie będzie obowiązywać.

0
  • #6 24 Cze 2013 21:06
    Esrbon
    Poziom 6  

No rozumiem rozumiem. W takim razie postaram się raz jeszcze odwiedzić salony gsm. I zobaczymy czy będą w stanie to zrealizować.
    Jak nie będę jeszcze pisał.
    Pozdrawiam

0
  • #8 24 Cze 2013 21:13
    Esrbon
    Poziom 6  

Jeżeli chodzi o telefon zaczęło się to dziać następująco... 4 dni przed zdarzeniem zaczął mi się jakby przyciemniać nagle ekran. Ale uznałem że przez przypadek blokowałem telefon. Ale gdy przestawał odpowiadać na odblokowanie jak i również na główny przycisk menu, zaczęło mnie to zastanawiać. Aż nagle w niedziele widać było tylko podświetlenie ekranu i tylko i wyłącznie gdy parokrotnie otworzyłem komórkę ekran się pojawił. Ale teraz nieważne co bym nie robił nic się nie pokazuję prócz podświetlenia ekranu. Moim zdaniem to taśma. Aczkolwiek mogę się mylić.

0
  • #10 28 Cze 2013 15:39
    Esrbon
    Poziom 6  

A mam pytanie odnośnie podłączenia telefonu za pomocą funkcji Pamięci masowej. Czy wtedy w którymś z folderów znajdują się zapisane w jakiś sposób notatki? Czy też jak pliki systemowe są ukryte dla szarych użytkowników.?
    Pozdrawiam

0