Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy 551 odzyskanie danych z telefonu.

Esrbon 24 Cze 2013 20:44 4620 9
 • #1 24 Cze 2013 20:44
  Esrbon
  Poziom 6  

  Witam. Chciałbym się zapytać w sprawie telefonu Samsung Galaxy 551. Głównie rozchodzi się o odzyskanie danych na telefonie. Padła mi matryca a chciałbym odzyskać kontakty które znajdują się na Telefonie bo nie wszystkie byłem w stanie zapisać na SIM oraz chciałbym odzyskać notatki. Ponieważ miałem tam ważne dane. A wiem, że w serwisie nie odzyskam ich, ponieważ by przystąpić do naprawy oni są zmuszeni wyczyścić telefon.

  Z góry dziękuję za pomoc.
  Pozdrawiam
  Andrzej

  -1 9
 • Pomocny post
  #3 24 Cze 2013 20:55
  pgoraczko
  Poziom 2  

  pytanie jeszcze takie dodatkowe - jaki miałeś tryb połączenia z komputerem, czy jako pamięć masowa, czy przez activ'a ... bo jeżeli to drugie, to spokojnie programikiem do zarządzania danymi w samsungu powinieneś móc wyeksportować sobie pożądane dane :-)

  edytka dodaje - programik SAMSUNG Kies

  ale tak jak tino pisze - powinni wymienić bez czyszczenia pamięci

  0
 • #4 24 Cze 2013 21:00
  Esrbon
  Poziom 6  

  no właśnie jeżeli chodzi o połączenie z komputerem to łączy się tylko za pomocą pamięci masowej. Więc do kontaktów a tym bardziej do Notatek dostępu nie mam.

  A jeżeli chodzi o punkt serwisowy czy mając telefon na gwarancji będę ponosił za to jakieś opłaty?

  0
 • #5 24 Cze 2013 21:01
  pgoraczko
  Poziom 2  

  zależy jak potraktują padniętą matrycę, jeżeli znajdą podstawy do stwierdzenia że jest to spowodowane jakimś zalaniem, lub czymś podobnym - gwarancja nie będzie obowiązywać.

  0
 • #6 24 Cze 2013 21:06
  Esrbon
  Poziom 6  

  No rozumiem rozumiem. W takim razie postaram się raz jeszcze odwiedzić salony gsm. I zobaczymy czy będą w stanie to zrealizować.
  Jak nie będę jeszcze pisał.
  Pozdrawiam

  0
 • #8 24 Cze 2013 21:13
  Esrbon
  Poziom 6  

  Jeżeli chodzi o telefon zaczęło się to dziać następująco... 4 dni przed zdarzeniem zaczął mi się jakby przyciemniać nagle ekran. Ale uznałem że przez przypadek blokowałem telefon. Ale gdy przestawał odpowiadać na odblokowanie jak i również na główny przycisk menu, zaczęło mnie to zastanawiać. Aż nagle w niedziele widać było tylko podświetlenie ekranu i tylko i wyłącznie gdy parokrotnie otworzyłem komórkę ekran się pojawił. Ale teraz nieważne co bym nie robił nic się nie pokazuję prócz podświetlenia ekranu. Moim zdaniem to taśma. Aczkolwiek mogę się mylić.

  0
 • #10 28 Cze 2013 15:39
  Esrbon
  Poziom 6  

  A mam pytanie odnośnie podłączenia telefonu za pomocą funkcji Pamięci masowej. Czy wtedy w którymś z folderów znajdują się zapisane w jakiś sposób notatki? Czy też jak pliki systemowe są ukryte dla szarych użytkowników.?
  Pozdrawiam

  0
  Szukaj w 5mln produktów