Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy 551 odzyskanie danych z telefonu.

24 Cze 2013 20:44 4863 9
 • Poziom 7  
  Witam. Chciałbym się zapytać w sprawie telefonu Samsung Galaxy 551. Głównie rozchodzi się o odzyskanie danych na telefonie. Padła mi matryca a chciałbym odzyskać kontakty które znajdują się na Telefonie bo nie wszystkie byłem w stanie zapisać na SIM oraz chciałbym odzyskać notatki. Ponieważ miałem tam ważne dane. A wiem, że w serwisie nie odzyskam ich, ponieważ by przystąpić do naprawy oni są zmuszeni wyczyścić telefon.

  Z góry dziękuję za pomoc.
  Pozdrawiam
  Andrzej
 • Admin grupy GSM
  Podejdź do pierwszego lepszego serwisu gsm i poproś wymianę LCD, żadne dane nie zostaną utracone.
 • Pomocny post
  Poziom 2  
  pytanie jeszcze takie dodatkowe - jaki miałeś tryb połączenia z komputerem, czy jako pamięć masowa, czy przez activ'a ... bo jeżeli to drugie, to spokojnie programikiem do zarządzania danymi w samsungu powinieneś móc wyeksportować sobie pożądane dane :-)

  edytka dodaje - programik SAMSUNG Kies

  ale tak jak tino pisze - powinni wymienić bez czyszczenia pamięci
 • Poziom 7  
  no właśnie jeżeli chodzi o połączenie z komputerem to łączy się tylko za pomocą pamięci masowej. Więc do kontaktów a tym bardziej do Notatek dostępu nie mam.

  A jeżeli chodzi o punkt serwisowy czy mając telefon na gwarancji będę ponosił za to jakieś opłaty?
 • Poziom 2  
  zależy jak potraktują padniętą matrycę, jeżeli znajdą podstawy do stwierdzenia że jest to spowodowane jakimś zalaniem, lub czymś podobnym - gwarancja nie będzie obowiązywać.
 • Poziom 7  
  No rozumiem rozumiem. W takim razie postaram się raz jeszcze odwiedzić salony gsm. I zobaczymy czy będą w stanie to zrealizować.
  Jak nie będę jeszcze pisał.
  Pozdrawiam
 • Admin grupy GSM
  Pisałem do pierwszego lepszego serwisu gsm a nie wysyłanie telefonu do autoryzowanego gdzie faktycznie dane mogą zostać usunięte. Dlaczego nie działa LCD? Jak się to stało, napisz coś więcej, może to tylko taśma uszkodzona.
 • Poziom 7  
  Jeżeli chodzi o telefon zaczęło się to dziać następująco... 4 dni przed zdarzeniem zaczął mi się jakby przyciemniać nagle ekran. Ale uznałem że przez przypadek blokowałem telefon. Ale gdy przestawał odpowiadać na odblokowanie jak i również na główny przycisk menu, zaczęło mnie to zastanawiać. Aż nagle w niedziele widać było tylko podświetlenie ekranu i tylko i wyłącznie gdy parokrotnie otworzyłem komórkę ekran się pojawił. Ale teraz nieważne co bym nie robił nic się nie pokazuję prócz podświetlenia ekranu. Moim zdaniem to taśma. Aczkolwiek mogę się mylić.
 • Pomocny post
  Admin grupy GSM
  Pewnie taśma, więc naprawa w okolicach 100zł. za ważne dane nie jest chyba wygórowana ;)
 • Poziom 7  
  A mam pytanie odnośnie podłączenia telefonu za pomocą funkcji Pamięci masowej. Czy wtedy w którymś z folderów znajdują się zapisane w jakiś sposób notatki? Czy też jak pliki systemowe są ukryte dla szarych użytkowników.?
  Pozdrawiam