Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Modem huawei e586 usb niedziala

24 Cze 2013 21:47 1593 4
  • Poziom 8  
    Witam otóż mam od jakiegoś roku modem huawei e586 i nie narzekam , wszystko w miarę stabilnie a tu nagle od jakiegoś czasu mam problem z usb tj nie zawsze znajdzie modem chociaż próbowałem go podpiąć do każdego z USB w moim komputerze ma problem ze znalezieniem , jeśli zdarzy się cud i zadziała ruszę leciutko kablem i się wyłącza , dzisiaj od jakiś paru godzin próbuje żeby to ustrojstwo w ogóle nie zadziałało nie ma nawet dźwięku podłaczania czegokolwiek do usb , a dodam , że każde usb raczej mam sprawne , różnego rodzaju pendrive , myszka klawiatura działaja bez zarzutów proszę o szybką pomoc
  • Moderator - Sieci, Internet
    Chyba sobie odpowiedziałeś... Uszkodzony modem, a przynajmniej jego złącze USB - prawdopodobnie do "uratowania" przy pomocy elektronika z odpowiednią lutownicą.
  • Poziom 8  
    Szczerze , boje się w ogóle sam tym bawić , a gwarancja chyba się skończyła. Co proponujecie , komu to oddać ? Czytałem na innych forach i dość dużo osób ma ten problem , jutro zobacze u kolegi na komputerze czy w ogóle u niego działa.
  • Moderator - Sieci, Internet
    Czy brak czytania ze zrozumieniem to obecnie jakaś powszechna choroba ?
    salmon napisał:
    prawdopodobnie do "uratowania" przy pomocy elektronika z odpowiednią lutownicą.

Masz w okolicy jakiś bardziej "kumaty" zakład napraw RTV, GSM ? Zajdź tam z modemem, opowiedz o problemie, zapytaj... Albo jakiegoś "ogarniętego" kolegę, z prostą, oporową lutownicą z cienkim grotem i niedrżącymi rękami, wystarczy...