Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nissan primera p11.144 - system superlock nats

heniek-997 24 Cze 2013 22:52 2676 0
    heniek-997
    Poziom 1  
    Witam. Nie znalazłem nigdzie takiego tematu,więc założyłem nowy. Posiadam samochód Nissan Primera P11.144 z 2000r, poj. 1,8, sedan. Samochód ten posiada, jak wynika z naklejki na szybie oraz napisu na obu kluczykach, system NATS. Wszystko działa poprawnie, to jest pojazd zamyka się i otwiera prawidłowo za pomocą pilota na kluczykach oraz po przekręceniu zamków. Nie działa jednak system "superlock", który pwinien polegać na blokowaniu zamków, po zamknięciu pojazdu za pomocą pilota, tak że nie można otworzyć klamek drzwi od wewnątrz pojazdu. U mnie normalnie po zamknięciu drzwi pilotem, można otworzyć wszystkie drzwi od środka. Próbpwałem aktywować system według instrukcji w manualu : "włozyłem kluczyk do stacyjki, po czym ustawiłem gow pozycji >on<. Drugi kluczyk włożyłem do zamka w drzwiach, po czym zamknąłem nim i otworzyłem ten zamek. Sposób ten jednak nie uruchomił systemu "superlock", w dalszym ciągu można otwierać drzwi od wewnątrz. Czy ktoś spotkał się może z takim problemem ? Czy istnieje jekiś inny sposób aktywowania systemu "superlock" ?. Proszę o porady. W załączeniu przesyłam właściwą część manuala (s.265-295), może ja coś źle odczytałem ?. Pozdrawiam.