Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HTC 8S - jak wgrać JAVA i Adobe Flash Player?

25 Cze 2013 15:19 9321 13
  • Poziom 11  
    Witam

Wchodząc na stronę speedtest.pl nie wyślwietla mi speedometra i jest info aby pobrać JAVA lub Adobe Flash Player. Wchodzę w ten link i niestety wyskakuje info, że mój telefon nie obsługuje tego typu plików... o co chodzi?? Z Java jest to samo... W telefonie jest ponoć windows 8 i nie mogę normalnie surfować po necie, bo nie ma tych wtyczek i nie można ich zainstalować, a nawet pobrać??
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 39  
    W HTC 8S nie ma Windowsa 8, jest Windows Phone 8. WP8 obsługuje bezpośrednio po wyjęciu z pudełka java Script, flasha nie obsługuje i nie będzie obsługiwać. Spróbuj przez HTML5.
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 11  
    Masz rację, chodzi tylko o Flash Playera; Java jest. Dzięki :)
    Html5? Tego w ogóle nie chce mi ściągnąć na ten tel...

W ustawieniach telefonu i Internet Explorera wybrałem opcję, aby pokazywał strony dla komputerów, nie telefonów (wcześniej było dla telefonów), ale to niczego nie zmieniło, jeśli chodzi o download...

Przed chwilą wszedłem na swojego facebooka, wszedłem do albumów, gdzie mam swoje zdjęcia i filmy, i po wybraniu jakiegokolwiek filmu, wyskakuje info, że wymagana nowsza wersja programu FLASH PLAYER i jest link POBIERZ, po kliknięciu w niego wchodzę na oficjalną stronę adobe w dział flashplayer download i ... PUSTO! nic nie ma, niczego nie da się ściągnąć...

Zachciało mi się smartfona.... dziadostwo...
  • Poziom 31  
    Zachcialo Ci sie tel z Windowsem a nie Smartfona :) Te tele tego nie obsluza. Windows dla tel to ladnie zapakowane g...
  • Poziom 39  
    archi3 napisał:
    Zachcialo Ci sie tel z Windowsem a nie Smartfona :) Te tele tego nie obsluza. Windows dla tel to ladnie zapakowane g...
    Ciekaw jestem co niby dla ciebie jest smartfonem? Android, który zaczyna mulic po pewnym czasie? A no i Android od 4.0 nie wspiera flasha. HTML5 jest w telefonie obsługiwany od razu, pozwala on na ogladanie filmów w sieci jesli strona obsługuje HTML5 ;)
  • Poziom 11  
    Nie chodzi mi o telefon z windą, czy o telefon z androidem. Ja myślałem, że smartfon będzie jak komp, a tu lipa... każdy tel czegoś nie otworzy, nie obsługuje, bla bla bla... Wszędzie trzeba z laptopem biegać. XXI wiek, tia...

I jeszcze do tego ta pamięć... parę aplikacji i koniec imprezy... mimo, że mam kartę 32GB, mogę zapomnieć o pamięci...
  • Poziom 39  
    Taka wada jest 8S, sam mam, ale mi jakoś wystarcza to 4GB wewnętrznej. Jest to komputer w pewnym sensie, po prostu Flash wychodzi już z użytku, bo zastepuje go HTML5, dlatego już nikt go nie ładuje. Nie wiem czy wiesz, ale Flash bardzo muli.
  • Poziom 11  
    Rozumiem. W takim razie jak wgrać html5? ;p I ztcp nawigacja darmowa to jedynie google maps mobilne. Czy to się da wgrać? Bo NaviExpert płatny...
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Obsługa HTML5 już jest, nie musisz nic wgrywać. Zastosuj taką sztuczke i zainstaluj sobie Nokia Drive:
    1. Upewnij się, że połączenie WiFi jest aktywne. (Nie korzystaj z 3G lub 4G)

2. Wyjdź z(e) WPS/sklepu z aplikacjami (nie może on działać w tle)

3. Przypisz następujące dane serwerowi proxy swojego domyślnego WiFi: 117.135.139.179, port 8888. Zrobisz to kilkając na połączenie, wybierając edytuj i włącz serwer proxy

4. Połącz się poprzez WiFi używając powyższych ustawień Proxy, otwórz WPS/sklep, wyszukaj Nokia Drive

5. Przejdź do strony aplikacji ale NIE WYBIERAJ jeszcze zainstaluj

6. Powróć do swoich standardowych ustawień WiFi i usuń/wyłacz Proxy

7. Wróć do strony aplikacji i dopiero teraz zainstaluj
  • Poziom 11  
    Doszedłem do momentu szukania Nokia Drive ale nie ma tego w sklepie... (A WPS co to?)

I jak z tym google maps mobile navi - da się to wgrać? Z jakiej navi korzystasz w tym tel.?
  • Poziom 34  
    luki56 napisał:
    archi3 napisał:
    Ciekaw jestem co niby dla ciebie jest smartfonem? Android, który zaczyna mulic po pewnym czasie? A no i Android od 4.0 nie wspiera flasha. HTML5 jest w telefonie obsługiwany od razu, pozwala on na ogladanie filmów w sieci jesli strona obsługuje HTML5 ;)

To że flash nie jest wspierany przez 4.0 to znaczy że nie będą wydawane dalsze aktualizacje wtyczki flasha, ale to co jest działa wyśmienicie, jeszcze nie trafiłem na stronke z flashem która nie poszła na moim telefonie (andek 4.1.1).
    Niestety, taka jest smutna prawda że telefony z WP8 to ze smartfonami oprócz nazwy nie mają nic wspólnego. System chodzi szybko, ale tylko dlatego że nie można odpalić niczego co mogło by go spowolnić - to taka metoda microsoftu na udowodnienie jak szybki os stworzyli :P.
  • Poziom 39  
    Co wy wszyscy macie do WP8? Mieliscie doczynienia dłużej z tym systemem niż tydzien? Moge jeszcze więcej wad wypisać Androida, zaraz zaczniecie się głupio zapierać.
  • Poziom 34  
    Wyobraź sbie że niestety ale mam od kilku miesięcy doczynienia w pracy na codzień z WP8 i uważam że to totalne dno, całkowicie niedopracowany i zrobiony 'na odlew' system byle jak najszybciej go wypchnąć na rynek (najlepszy jest komunikat przy wysypanym systemie żeby włożyć płytę CD do napędu, ciekawe gdzie go upchnęli w telefonie :P). A mój znajomy przesiadł się z wildfire S na bardzo zachwalaną w salonie przez sprzedawcę Lumię 610. Efekt? Po tygodniu nokia zakończyła żywot na ścianie...
  • Poziom 39  
    610 jest nieudanym urzadzeniem na WP7. Czyli zupełnie co innego. To teraz wyboraź sobie że mnie szlak trafiał przy HTC Sensation. Moim zdaniem Android to dno. Nie oceniałbym pochopnie systemów, to co nam nie pasuje, może pasować innym ;)