Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Titanum mysz - Po zainstalowaniu windows'a 7 nie działa mysz.

Miglanc2526 26 Jun 2013 11:12 7461 8
    Miglanc2526
    Level 10  
    Witam !!!!!!

Tak jak w temacie, posiadam mysz optyczną bezprzewodową "TITANUM", do kktórej nie posiadam żadnych sterowników od nowości. Problem polega na tym iż na systemie Windows XP działała bez żadnego problemu, a jak robiłem format kompa i instalowałem windows 7 to już się pojawił problem. Mianowicie mysz bezprzewodowa nie działa w ogóle, a zaś mysz (inną) jaką podepnę do portu USB działa normalnie. W czym tkwi problem????

Proszę o pomoc.
    User removed account
    User removed account  
    Miglanc2526
    Level 10  
    Tak baterie są nowe bo myszka również jest nowa. Mam pod nią przycisk on - off, ale wciskając go nic się nie dzieje. a jak podłączam do komputera odbiornik z myszy to słychać tylko głos jego podłączenia i nic się więcej nie dzieje.
    User removed account
    User removed account  
    Miglanc2526
    Level 10  
    Dalej nic nie działa sterowniki są w porządku. a Mysz ie śmiga :(

Titanum mysz - Po zainstalowaniu windows'a 7 nie działa mysz.
    User removed account
    User removed account  
    Miglanc2526
    Level 10  
    Po odinstalowaniu sterowników dalej nic się nie dzieje podłanczam na nowo mysz po restarcie USB działa ponieważ wykrywa odbiornik ale nie instaluje żadnych sterowników. Nie wiem jak już temu zaradzić.
    User removed account
    User removed account  
    Miglanc2526
    Level 10  
    Oby było tak jak mówisz, bo nie mam zamiaru robić formata kolejnego, z powodu nie działającej myszki. Nie powiem bo mi na jej działaniu bardzo zależy.