Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung 0600NXW - uszkodzony fartuch

mo_na 27 Cze 2013 11:14 2787 0
    mo_na
    Poziom 2  
    Witam! Posiadam pralkę Samsung 0600NXW od 2011 roku. Do tej pory spisywała się bardzo dobrze. Ostatnimi czasy pojawił się problem. Początkowo na ubraniach pojawiały się smugi - przytarta guma (foto). W następnym praniu uszkodzeniu uległy kolejne ubrania - rozerwania, dziury.
    Przy max 6kg wsadzie dopuszczanym przez producenta, nigdy nie przeładowuję bębna - ubrania luźno ułożone są w pralce, nie dopycham drzwiczkami! 2 razy w miesiącu oczyszczam pompę, po każdym praniu czyszczę fartuch.
    Oglądnęłam dokładnie wnętrze pralki (foto). Fartuch wydaje się luźny i odkształcony. Szczelina pomiędzy krawędzią bębna a fartuchem ma 6 mm! Dodatkowo elementy plastikowe wewnątrz bębna są luźne, można je przesunąć.
    Zgłosiłam uszkodzenie - przedłużona gwarancja. Likwidator dopytywał się podczas rozmowy telefonicznej czy fartuch jest cały, nie przetarty czy przedziurawiony. Przesłałam zdjęcia. Moje pytanie jest następujące. Czy uznają reklamację za zasadną i wymienią fartuch? Czy też uznają, iż uszkodzenie wystąpiło z mojej winy?

Samsung 0600NXW - uszkodzony fartuch Samsung 0600NXW - uszkodzony fartuch Samsung 0600NXW - uszkodzony fartuch Samsung 0600NXW - uszkodzony fartuch