Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Electrolux ERB 3041 - Termostat - numer części

27 Jun 2013 12:06 2061 4
  • Level 12  
    Witam,

Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jaki termostat można zastosować w lodówce ERB 3041?

Wymontowana część ma tylko napis 25T65 EN 60730-2-9 i jest produkcji Danfoss'a. Nie znalazłem, żadnych danych tego termostatu. Może jakiś uniwersalny możnaby tu zastosować?

Pozdrawiam
    --
    Maciek
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 18  
    w NORTH.pl sprawdzałeś
  • Level 12  
    Istotnie - nie napisałem wcześniej ale sprawdzalem na NORTH...
    Jedyne do czego doszedłem to: http://north.pl/karta/termostat-do-lodowki-erb3041--electrolux-,L2W-LW-CLM5-DTA.html

Problem w tym że nie podaja jednak żadnego numeru części ani danych tego termostatu a może niekoniecznie tylko ten jeden do tej lodówki pasuje? Lodówka nie ma żadnych dodatkowych funkcji dlatego pomyślałem, że zamiast szukać na siłę oryginału może spasowałby jakiś uniwersalny, który mogłbym łatwiej kupić.

Pozdrawiam
    --
    Maciek
  • Level 25  
    W karcie opisu pisze wyraźnie, że to do ERB3041. Zamów (tylko nie otwieraj folii) a jeśli nie będzie pasował masz przecież 90 dni na wymianę (oddanie) - patrz regulamin North. Ponosisz tylko koszt swojej przesyłki.
  • Level 18  
    Uniwersalny to znaczy do niczego.
    Dopasuj długość kapilary,prąd, itd.