Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Simson s51 enduro - Nie wchodzi na obroty

27 Cze 2013 13:00 1881 3
  • Poziom 7  
    Witam
    Mam taki problem z moim simsonkiem na początku wywalało mi spaliny pomiędzy cylindrem a głowicą wymieniłem uszczelkę i z tym już nie maiłem problemu ale nie chciał wejść na obroty i krztusił się przeczyściłem gaźnik skręciłem i normalnie chodził przez jakieś dwa dni a później problem z obrotami powrócił rozebrałem z powrotem gaźnik i wymieniłem uszczelkę wyczyściłem gaźnik oraz bak i odstojnik.Nie mam już pomysłu co mam zrobić aby simson normalnie działał.I mam jeszcze jedno pytanie czemu simek strasznie dymi na biło i jest okropnie głośny.
    Proszę pomóżcie mi :|
  • Poziom 42  
    Od kiedy to w Simsonie jest uszczelka pod głowicą???
    Czy na 100% masz dobre sprężanie. Pożycz manometr i zmierz.
    Co z zapłonem? Jaki ? Jaka iskra ile mm skacze z kabla na głowicę?
    Co z wydechem? Czy nie przytkany? Odkręć kolanko i zapal.
  • Poziom 7  
    Wszystko jest git a ten tłumik spróbuje przeczyścić może to coś da a w sprawie uszczelki pytałem się gościa w sklepie czemu wywala mi spaliny pomiędzy cylindrem a głowicą to dał mi ta uszczelkę i kazał ja założyć a co z tym że jest strasznie głośny ?????

Dodano po 35 [sekundy]:

A czym najlepiej ten tłumik wyczyścić ????
  • Poziom 42  
    Nie jest git! Pewnie tuleja cylindra wjechała do aluminiowego korpusu i tłok uderza o głowicę.
    Zdejm głowicę i zrób zdjęcie góry cylindra.
    Uszczelki NIE MA być. A sprzedawca sprzeda ci nawet kozę jak się dasz przekonac żeby ją kupić...
    Tłumik czyści się wyciorem i "godnościom osobistom" :D