Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prestigio 7.0 dual pro - linie na matrycy

27 Cze 2013 15:13 2019 7
  • Poziom 2  
    Witam.
    Chciałbym się zapytać czy linie poziome na matrycy w tym tablecie to normalna sprawa. Nawet jak tablet jest wyłączony, to widać te linie (wygląda to tak jakby matryca była tak zbudowana). Przy włączeniu wszystko działa jak należy, ale te linie lekko widac, szczególnie na białym, lub czarnym tle (na pełnych barwach jednego koloru). Prosiłbym o odpowiedź ;).
    Pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 43  
    PDSIT napisał:
    Jaki to jest dokładnie model? Dokładna nazwa zaczyna się od PMP...
    Bez sensu ! Jakie to ma znaczenie ?

smoku3 napisał:
    Witam.
    Chciałbym się zapytać czy linie poziome na matrycy w tym tablecie to normalna sprawa. Nawet jak tablet jest wyłączony, to widać te linie (wygląda to tak jakby matryca była tak zbudowana). Przy włączeniu wszystko działa jak należy, ale te linie lekko widac, szczególnie na białym, lub czarnym tle (na pełnych barwach jednego koloru). Prosiłbym o odpowiedź ;).
    Pozdrawiam
    Nie jest to normalne. Wyświetlacz jest najprawdopodobniej uszkodzony.
  • Poziom 2  
    Witam. Jest to dokładnie prestigio multipad 7.0 ultra duo (PMP5870C). Gdy tablet jest wyłaczony widać jakby budowe matrycy która składa się z pasków (lini). Z góry dzieki za odpowiedź ;).
  • Poziom 2  
    Witam.
    Dokładnie ;). Domyślam się że matryca jest tak poprostu zbudowana. Na poczatku tego nie zauważyłem, dopiero potem i dlatego się zdziwiłem ;). Czyli to normalne jak się domyślam? Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam
  • Poziom 43  
    smoku3 napisał:
    Witam.
    Dokładnie ;). Domyślam się że matryca jest tak poprostu zbudowana. Na poczatku tego nie zauważyłem, dopiero potem i dlatego się zdziwiłem ;). Czyli to normalne jak się domyślam? Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam
    W "firmowych" matrycach nie jest to normalne, w chińczykach niestety tak.