Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Clio II - komputer Siemens, potrzebuję schematu

jonio 28 Jun 2013 00:14 7671 11
SterControl
    jonio
    Level 10  
    witam
    potrzebuje schematu komputer clio II siemens ems 30132.zamontowałem instalacje gazową cng która była wyjęta z twingo tylko tam był komputer sagem i zostały mi dwa kable które trzeba wpiąć w komputer które sterują wtryskami.Jak by ktoś miał cały schemat to byłbym bardzo wdzięczny.
  • SterControl
    andrend
    Level 26  
    A może by kolega podał pojemność silnika.
    cubeo
    Level 14  
    Witam
    podaj rocznik Clio bo mam schematy do sterownika Sirius i Fenix
  • SterControl
    jonio
    Level 10  
    rocznik 2005 ,jak masz to syriusa to się przyda bo w twingo był syrius co był gaz to może dużo pomóc
    jonio
    Level 10  
    jeden od cewki co przełącza na gaz drugi chyba od odcięcia wtrysków,to jest fabryczny gaz parownik landi renzo a komuter eurogas,jesteś z Kielc? bo ja też jestem z Kielc,zajmujesz się intalajami gazowymi to może bym podjechał?
    cubeo
    Level 14  
    Nie wiem czy jeszcze potrzebny ale załączam schemat Sirius

Dodano po 2 [minuty]:

Za szybko kliknięte ale teraz juz ok
    Renault Clio II - komputer Siemens, potrzebuję schematu
    derios95
    Level 2  
    ECU Sirius 32 Schemat, pinologia
    Witam, czy ma ktos schemat Ecu do clio 2 ph 1 Sirius 32 ?
    chodzi mi o pinologie, podłaczyłem sobie do clio bez kompa, licznik z kompem.
    Nie pokazuje mi Spalania, chwilowego i sredniego, oraz zasiegu i ilości paliwa w baku.
    Niestety przy czerwonej kostce zamiast 8 zastałem 4, 1 od uruchamiania komputera z manetki juz przeciagłem.
    Wiec mam teraz 5 i brakuje mi 3 pozostałych... Czy ktoś wie w jakie miejsce w Ecu muszę je podlaczyć ?
    Szukam schematów jak i odpowiedzi juz kilka dni, Czy ktoś mi pomoże ?
    Pozdrawiam.
    milejow
    Level 43  
    Pin-11 z ecu silnika na pin-7 czerwonej kości zegarów, jak masz przewód przełączania wskazań z manetki pociągnięty do zegarów to nic więcej ci nie potrzeba. Ilość paliwa w zbiorniku pokazuje dopiero podczas testu zegarów.
    milejow
    Level 43  
    Na pewno nie od funkcji komputera, ten bierze wszystkie informacje tylko jednym kablem. Do poprawnej pracy komputera potrzebujesz dwóch kabli-sygnał czasu wtrysku z ECU silnika i drugi kabel przełączający wskazania z manetki wycieraczek, cała reszta już w aucie jest. Dodatkowe kable, które cię interesują to pewnie wejście na kontrolkę ABS z modulatora i kontrolka usterki układu hamulcowego.