Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Simson s51 enduro 1990r. Brak gaszenia świateł.

dominikk725 28 Jun 2013 14:10 1647 4
    dominikk725
    Level 2  
    Witam mam problem z elektroniką w moim simsonie otóż :
    żaden kabel nie jest oryginalny i nie mogę dojść do ładu
    ładowanie jest, światła i kierunki są, ( ale nie mam gaszenia i kierunki działają nawet po wyjęciu kluczyka ze stacyjki )
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    emeryt2
    Level 42  
    Czy szukałeś na forum podobnych tematów lub schematów do S51 , gdyż jest ich odmian chyba SIEDEM!
    Błażej
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Schemat elektryki w łapę i jazda! Oznaczenia na stacyjce masz według Boscha, co dodatkowo upraszcza sprawę. Brak ci załączania masy na moduł i masz na stałe zapięte zasilanie akumulatora.
    dominikk725
    Level 2  
    Błażej wrote:
    Schemat elektryki w łapę i jazda! Oznaczenia na stacyjce masz według Boscha, co dodatkowo upraszcza sprawę. Brak ci załączania masy na moduł i masz na stałe zapięte zasilanie akumulatora.

a mam jeszcze jedno pytanie czy jest różnica w podpinaniu do stacyjki kabli jak mam zwykły przerywacz do kierunkowskazów, a nie mam elby ??
    Zico63
    Level 37  
    Zrób instalację od nowa, od podstaw - używając przewodów z autozłomu, z dowolnego Niemieckiego auta - będą wszystkie potrzebne kolory.
    Schematów na necie jest mnóstwo! Na przykład:
    http://arecki113.republika.pl/
    Tylko bardzo starannie trzeba wybrać schemat dla posiadanej przez siebie wersji!