Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hp 1050A - nie widzi papieru albo go zacina

pewupe 28 Cze 2013 16:10 2886 8
  • #1 28 Cze 2013 16:10
    pewupe
    Poziom 6  

Witam. Sprawa wygląda tak - od kilku tyg męczę się z tą drukarką. Miałam ją zaledwie miesiąc kiedy przestała wciągać papier, i wyświetlała komunikat o braku papieru. Często jest też tak, że zaczyna niby wciągać papier cały gniecie i wyświetla komunikat o zacięciu.
    Nie przeciąga papieru przez cała drukarkę, tylko kawałek przez podajnik.
    Przy tym wydala mnóstwo niepokojących dźwięków.

Kupowałam ją w Tesco i oddałam tam na gwarancję, odesłali ją niby do punktu HP. Dzisiaj ją odebrałam. Przy odbiorze powiedzieli mi, że niby to była kwestia braku tuszu, Powątpiewałam w to, ale kupiłam nowy czarny.

Włożyłam go i.. JEST TO SAMO.

Nie chce mi się znowu jechać z tą drukarką, żeby znowu polecieli w ciula, bo wg mnie tak właśnie jest. A biorąc pod uwagę cenę tuszy, w których kolor i czarny razem to wartość tej drukarki to chyba wolę zaryzykować i spróbować ją sama naprawić. Najwyżej kupię porządniejszą ;/

Jakieś rady? Miał ktoś tak? A może ktoś miał podobny przypadek z tym serwisem?

0 8
  • #2 28 Cze 2013 17:11
    1903379
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 28 Cze 2013 17:22
    pewupe
    Poziom 6  

Przestała w ogóle pobierać papier :/ Nie przechodzi karta zgięta na pól.
    Nic nie przechodzi. Sprawdzałam ze wszystkich stron - nic nie utkwiło w drukarce.

0
  • #5 28 Cze 2013 17:33
    pewupe
    Poziom 6  

Przerabiałam już tą stronę.. nic z tego ;/
    Mam wrażenie, że to co pobiera papier jest uszkodzone.. kreci się ta rurka i nic poza tym.. w sumie bardziej mnie zastanawia czemu ten serwis tak poleciał w ciula.. jakby nie kombinować.. to nie może być wina tuszu ;/

0
  • #6 28 Cze 2013 18:47
    wamal
    Poziom 18  

Jeśli wykonałaś zalecenie hernan_cortes
    http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?d...amp;dlc=pl&lc=pl&product=4027465#N281
    W czym widzisz problem? Na odległość trudno zdiagnozować. Konieczna byłaby rozbiórka naruszająca warunki gwarancji. Dostarczasz trzy razy do sprzedawcy dokładnie dokumentując niedziałanie - drukowanie testowe (lub kopiowanie) w obecności serwisu Tesco.Na podstawie ogólnych domagasz się wymiany lub zwrotu gotówki. Ideałem byłoby niedotrzymanie dwutygodniowego terminu naprawy przez Tesco- wtedy to Ty wybierasz sposób rozwiązania problemu- np. wypłata gotówki.

0
  • #7 28 Cze 2013 18:49
    1903379
    Użytkownik usunął konto  
  • #8 29 Cze 2013 08:03
    pewupe
    Poziom 6  

Ja mam tą drukarkę używałam około miesiąca. Nie ma szans, by coś wleciało ;/ Wkurza mnie ten serwis, co ma poziom tuszu, którego zresztą było dość do podajnika papieru.. w kulki polecieli.

0
  • #9 10 Lip 2013 19:11
    pewupe
    Poziom 6  

Drukarka jeszcze raz poszła do serwisu i dokładnie ta sama sytuacja.

Dzisiaj dzwoniłam do serwisu HP we wtorek mają ją wziąć i dać mi nową..

Ehh.. ale co to za wkręty, by tusze kupować? I tak się zastanawiam czy nie kupić laserowej.. cena tuszy to jedna drukarka ;]

0