Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor 46-50cali, do 4500zł, głównie dla rodziców

28 Cze 2013 16:43 1680 4
  • Poziom 2  
    Witam, na początek pytania:

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 20m2 (około 4,5x4,5m)
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2-2,5m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2-3
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? na wprost oraz bokiem
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać na półce
    6. Jak słońce świeci w pokoju? jest roleta wyciemniająca więc nie ma z tym problemu
    7. Jaki masz obecnie telewizor? philips crt
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? wifi, funkcje smart, przeglądarka
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? cyfrowy polsat hd aczkolwiek wiele kanałów jest w sd więc fajnie jakby telewizor dobrze radził sobie z nimi i nie było zbyt rozmytego obrazu
    10 .Jakie urządzenia? brak, chociaż fajnie jakby było wejście rj45 dla głośników bezprzewodowych.
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 2-4
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? bez różnicy
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? seriale tvp, filmy, czasami sport, dokumentalne, filmy z pendrive lub dysku zewnętrznego
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? rzadko
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? nie
    16. Preferencje co do marki? myślałem nad samsungiem f6800
    17. Preferencje co do wielkości? 46-50cali
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? kąty widzenia
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorami oraz z samego rana
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 4000 góra 4500zł
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? bez różnicy

Cena tak jak napisałem 4000-4500zł, co do preferencji to myślałem głównie nad samsungiem f6800 ze względu na bogate funkcje smart tv oraz radzenie sobie z wieloma formatami filmów z dysku zewnętrznego.
    pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Dzięki za polecenie, ten Panasonic wydaję się naprawdę świetnym wyborem, tylko mam pytanie, czy orientujesz się może czy obsługuje on moduł COM CI+ od cyfrowego polsatu ?
  • sprzedawca - konsultant
    Poczytaj w wątku bo ludzie mają - wydaje mi się że tak.
  • Poziom 13  
    Witam,
    Proponuję LG 47LA690S. W komplecie wygodny pilot Magic oraz dostęp do treści Premium w SMART TV. Technologia Miracast daje możliwość bezprzewodowego połączenia telewizora ze smartfonami i tabletami i pozwala na udostępnianie treści oraz wyświetlanie ich bezpośrednio na ekranie telewizora. Model ten posiada certyfikowany system eliminacji migotania obrazu 3D, co sprawia że obraz jest bardziej jasny i wyrazisty oraz wygodniejszy dla oczu. W telewizorze są głośniki o łącznej mocy 24 W, gwarantujące naprawdę dobrą jakość dźwięku. Model wyposażony jest również w 3 złącza HDMI, 3 x USB, Component Video oraz Euro.

Pozdrawiam,
    Doradca LG