Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung GT-S5220 - brak komunikacji

Kamilio2406 28 Jun 2013 21:56 1329 2
    Kamilio2406
    Level 10  
    Witam serdecznie. Oczywiście jak w temacie. Problem dotyczy braku komunikacji telefonu z BOXEM. Chcę ściągnąć simlocka z GT-S5220 przy pomocy SGTOOL ale nie ma rekacji programu. Niby widzi porty ale kiedy prosi o naciśnięcie przycisku zasilania w telefonie to program nie reaguje. Posiadam windows 7 64x i SETOOL3BOX z aktywacją oczywiście. Sterowniki pobrane ze strony www.lgtool.net jak i pobrane i zainstalowane sterowniki przeznaczone dla Samsunga. Proszę o rady bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy dłużej pracują na wspomnianym boxie. Z góry dziękuję i + za dobrą radę oczywiście polecą :-)
  • Helpful post
    FranekDolas
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Oczywiście masz kabelek UART i nie próbujesz bezpośrednio po USB tego robić? Po USB robi ten telefon Z3X a SGTOOL wymaga połączenia UART.
    Kamilio2406
    Level 10  
    Niestety używałem kabelka usb. Box setool'a mam dopiero od niedawna i robię pierwszy telefon Samsunga nim. Box jaki mam to wersja GOLD. Gdzie mogę zaopatrzyć si,ę we wspomniany kabelek UART oraz jakie inne są przydatne do odblokowywania Samsungów? Oczywiście na LG Tool wraz z SG Tool mam wykupioną aktywację.