Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung RV511 - Usterki przy instalacji systemu

29 Cze 2013 00:51 1851 7
  • Poziom 23  
    Witam. Problem jak w temacie. Usterka 1: Przy instalacji z płyty po załadowaniu sterowników komunikat podobny do wiersza polecenia. Treść::górna ramka. Administrator:X:/WINDOWS/system32/cmd.exe. Poniżej Microsoft Windows [Version 6.1.7600] Popniżej X:/windows/system 32> imigający kursor. Jakie polecenie wpisać by uruchomić ten wiersz polecenia. Usterka2; Przy próbie powrotu do systemu z dysku komunikat: BOOTMGR is missing Press Ctrl+Alt+Del to restart. Jak rozwiązać ten problem. Przepraszam, nie mogę zamieścić zdjęć bo piszę z cudzego komputera z którego nie ma możliwości przesłania zdjęć.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 23  
    Witam. Z płyty. Dlatego że szwankuje klawiatura i nie mogę wejść w partycje recovery. Używam do tego celu zewnętrznej klawiatury z USB. Chodzi mi o konkretną informacje co do usterki 1. Jak sformatować dysk by zlikwidować te usterki?
  • Poziom 23  
    Witam.System zainstalowałem.Został mi problem klawiatury.Mimo reinstalki klawiatura nie działa.Mimo aktualizacji sterowników.Menadżer urządzeń wykazuje że urządzenie działa poprawnie .Żaden z klawiszy klawiatury laptopa nie działa.
  • Moderator - Komputery Serwis
    Czy laptop nie został przypadkowo zalany?.
    Sprawdzone połączenie klawiatury z płytą?.
  • Poziom 23  
    Laptop nie był zalany.Ma jeszcze folię ochronną na klawiaturze.Połączeń nie mogę sprawdzić bo ma jeszcze pół roku gwarancji.
  • Moderator - Komputery Serwis
    Więc nie kombinuj tylko skorzystaj z gwarancji.
  • Poziom 23  
    Laptop trafił do serwisu.Wymieniono klawiaturę w ramach gwarancji .Temat zamknięty.