Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Metal Work Pneumatic
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowy mikrokontroler od firmy Toshiba z rdzeniem Cortex-M3

jacu007 29 Cze 2013 10:29 1791 0
 • Nowy mikrokontroler od firmy Toshiba z rdzeniem Cortex-M3 Firma Toshiba zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowego mikrokontrolera TMPM36BF10FG z rdzeniem ARM Cortex™-M3 z serii TX03. Będzie on wyposażony w pamięć Flash ROM o pojemności 1MB oraz pamięć SRAM pojemności 258kB. Masowa produkcja ma się rozpocząć we wrzeniu.

  TMPM36BF10FG łączy w dużą pojemność pamięci z szeregiem interfejsów wymaganych do zintegrowania za pomocą jednego chipu układu pomiarowego systemem komunikacji. 256 kB wbudowanej pamięci SRAM pozwala na przechowywanie informacji systemowych, dużej ilości danych pomiarowych oraz umożliwia implementację oprogramowania pośredniczącego (middleware) i systemów operacyjnych czasu rzeczywistego. Mikrokontroler umożliwia również kompleksowe przetwarzanie danych i ochronę prywatności w systemach komunikacyjnych.
  TMPM36BF10FG posiada rozbudowany zestaw funkcji zegarowych ułatwiających sterowanie urządzeń mocy jak np. silniki w urządzeniach biurowych i automatyce przemysłowej.

  Dzięki optymalizacji procesu produkcyjnego nowy mikrokontroler zużywa 1/3 mocy mniej w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań o równoważnej wydajności, obsługując przy tym większe pojemności pamięci.

  Mikrokontroler będzie kompatybilny pinowo z kolejnym produktem Toshiby TMPM36BFYFG, który ma mieć mniejszą pamięć (produkcja masowa rozpocznie się w listopadzie 2013 roku).

  http://www.telegraphindia.com/external/display.jsp?mode=details&id=35827

 • Metal Work Pneumatic
  Szukaj w 5mln produktów