Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prestigio multipad 7.0 ultra duo zawieszenie

29 Cze 2013 14:02 13896 4
  • Poziom 1  
    Mój tablet z t-mobile, Prestigio multipad 7.0 ultra duo zawiesił sie, na początku zniknęło wi-fi , próbowałam wyłączyć i włączyć wi-fi, nie podziałało, gdyż przez godzinę trwało odświeżanie, postanowiłam wiec wyłączyć go, i już 3 godziny kręci się kółeczko z napisem ' wyłączanie ' możecie mi jakoś pomóc, macie jakiś sposób ?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 1  
    Mam dokładnie ten sam problem z tabletem Prestigio multipad 7.0 ultra duo 5870C. Pierwszego dnia działał bez zarzutu. Dodałam swoje konto, ściągałam aplikacje. Następnego dnia naładowałam go i kiedy ponownie zaczęłam z niego korzystać miałam problem z włączeniem wi-fi. Postanowiłam wyłączyć go, celem odświeżenia. Niestety tablet od tego czasu cały czas jest w trakcie wyłączania. Nie ma w nim przycisku "reset", a nic innego nie można zrobić. Nie reaguje ani na dotyk, ani na ponowne długie przyciskanie włącznika. Co robić?
  • Poziom 1  
    Znalazłam ten post mając ten sam problem. Brak Wifi, wyłączenie - no i zawiesił się.
    Próbowałam dotykać ekran, wciskać długo przycisk wyłączania. Brak przycisku reset mnie dobił, bo bateria była pełna - czekanie przez kilka dni to byłoby średnio przyjemne.

Po przeczytaniu tego wątku (brak nadziei poza guziczkiem on/off), mniej więcej co godzinę próbowałam wcisnąć długo przycisk wyłączenia, zadziałał za którymś razem, chyba za 5-tym.
  • Poziom 9  
    Miałem problem z tabletem, gdyż przy próbie włączenia zawieszał się na ekranie startowym, nie wchodził w tryb recovery. Znalazłem rozwiązanie na zagranicznym forum.
    1.Sformatowałem kartę mikroSD, wrzuciłem na nią firmware ze strony producenta ( pliki factory_update_param.aml, uImage_recovery, update.zip), włożyłem kartę do tabletu.
    2.Uruchomiłem tablet przyciskami vol+ i power. Gdy włączył się ekran startowy pościłem power, dalej trzymałem vol+. Tablet przeszedł w tryb aktualizacji (pojawił się robocik), puściłem przycisk vol+. Po aktualizacji trwającej ok. 2 min. tablet uruchomił się sam ponownie prawidłowo.
    3.Ponieważ jednak tablet zgłaszał błędy, wyjąłem kartę mikroSD, za pomocą przycisków vol+ i power uruchomiłem tryb recovery, wybrałem czyszczenie pamięci. Straciłem co prawda zainstalowane programy i dane ale tablet działa prawidłowo.
    Może ta metoda komuś się przyda. Powodzenia