Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HYUNDAI 19" X96W - Gaśnie po chwili

29 Cze 2013 20:09 1128 3
  • Poziom 9  
    Witam,
    gaśnie mi monitor, nie jestem pewien, ale możliwe, że wcześniej trochę migał. Obecnie po włączeniu sam się wyłącza.
    Na początku czas do samoistnego zgaśnięcia wynosił nawet kilka godzin, obecnie jest to około sekundy. Po podświetleniu latarką LED ciągle nic nie widać.

Czy będę to w stanie sam naprawić? (Myśle, że np kondensatory dałbym rady wymienić.)

Mam miernik uniwersalny, jednak nie wiem jak go używać.

Dodatkowo zrobiłem kilka zdjęć, ponieważ zainteresowało mnie pewne przebarwienie (zaznaczone na zdjęciach). Może być przyczyną problemu? Dotykałem palcami tego fragmentu podczas (mimo wszystko krótkiej) pracy monitora, jednak nie był nagrzany.

Tu są zdjęcia: http://imgur.com/a/XCQ3P
    Jeśli będzie trzeba mogę zrobić więcej.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik obserwowany
    Viton007 napisał:
    Czy będę to w stanie sam naprawić? (Myśle, że np kondensatory dałbym rady wymienić.)

Mam miernik uniwersalny, jednak nie wiem jak go używać.

Jestem pewny że nie dasz rady. Serwis.
  • Poziom 9  
    Ile taka usługa mogłaby mnie kosztować? W cenie około 60zł chyba znajdę używany monitor. Oczywiście koszty są dla mnie istotne, w przeciwnym razie bym nikomu tu nie zawracał głowy.

Może to i głupie, ale z miernikiem nie miałem sie nigdy okazji zapoznać po prostu.
  • Poziom 16  
    Kolego, koszt naprawy jest bezpośrednio uzależniony od rodzaju uszkodzenia do puki nie zdiagnozuje się co się zepsuło to mówienie o kosztach naprawy jest bez sensu.