Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ML-2165W - nie odpowiada po uzupełnieniu toneru

30 Cze 2013 14:49 1575 3
  • Poziom 2  
    Witam, mam od miesiąca drukarkę Samsung ML-2165W i nadszedł moment że toner się skończył. Nie byłem w stanie wydrukować strony z numerem firmware i numerem CRUM. Tak czy inaczej napełniłem proszek i włożyłem do drukarki. Rezultat jest taki że świecą obie diody na czerwono. Zakupiłem na allegro chip który wymieniłem w swoim tonerze i nic - easy printer krzyczy że niepoprawnie zainstalowany toner... znalazłem podobny problem tu: https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=11827625#11827625 ale koleżanka pochwaliła się tylko że się udało bez podania rozwiązania. Zakup oryginalnego tonera to cena nowej drukarki.
    Jedyne co mogłem sprawdzić to soft drukarki - V3.00.01.13.
    Da się coś zrobić?
  • Poziom 1  
    Użytkownik ecoprint jest nieoceniony w swojej pomocy! Jeśli chcesz wgarć fixa a nie wiesz jak go wygenerować - zwróć się do niego - mi pomógł, szybko i rzeczowo. Nie piszcie na forum tylko na PW/Skype/gg
    ecoprint rulezz :)))
  • Poziom 2  
    Jestem z nim w kontakcie, dzieki za pomoc, jednak mój przypadek wymaga najpierw interwencji serwisu. W chwili obecnej nie widzę sensu przedłużania tematu.

Po powrocie z serwisu (wymiana płyty głównej) mogliśmy z kolegą "ecoprint" zasiąść fixowania drukarki, poświęcił mi szmat czasu i kompleksowo poprowadził za rękę. Gość warty polecenia, zaoferował pomoc i dotrzymał słowa. Jeszcze raz wielkie dzięki "ecoprint"...

P.S. łapcie go na skype lub gg

teraz temat do zamknięcia