Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda Fabia - Po wymianie sprzęgła pedał sprzęgła wpada w podłogę.

tomaszeknce 30 Cze 2013 19:27 8121 10
  • #1 30 Cze 2013 19:27
    tomaszeknce
    Poziom 12  

Witam mam taki problem po wymianie sprzęgła po dłuższym postoju blokuje się skrzynia biegów oraz pedał sprzęgła po wciśnięciu nie podnosi się i skrzynia się blokuje po podważeniu pedału sprzęgła nogą wszytko potem jest dobrze tylko tak jak by po zmianie biegu i puszczeniu sprzęgła pod sam koniec jak by delikatnie blokowało coś. Sprzęgło jest hydrauliczne..

1 10
  • Pomocny post
    #3 30 Cze 2013 19:50
    robin161
    Poziom 21  

Zapowietrzony wysprzęglik lub koniec jego żywota.

1
  • #4 30 Cze 2013 20:01
    tomaszeknce
    Poziom 12  

nie wiem bo odebrałem samochód wczoraj z warsztatu i dziś odkryłem tą wadę, ale coś odpowietrzali ponieważ dolewali płynu hamulcowego jutro do nich jadę tylko chciałem się dowiedzieć co z nimi gadać żeby sprawdzili ale chyba nie koniec wysprzęglika ponieważ przed wymianą wszystko było okej tylko nieraz nie chciała wejść jedynka coś jak by ją blokowało.

0
  • Pomocny post
    #5 30 Cze 2013 21:52
    robin161
    Poziom 21  

To niech poprawią fuszerę bo źle odpowietrzyli - poszli na skróty (mają odpowietrzyć wysprzęglik). Poszukaj na forach temat: "Fabia odpowietrzanie sprzęgła" to będziesz wiedział w czym rzecz.

0
  • #6 01 Lip 2013 06:55
    andrend
    Poziom 26  

Kolego przy wymianie sprzęgła wysprzęglik się tylko odkręca wygląda na to że jest on uszkodzony.

0
  • #7 01 Lip 2013 11:18
    tomaszeknce
    Poziom 12  

Aktualnie okazało się że padł przewód bo chyba źle dokręcili narazie to wymieniają zobaczymy czy to będzie to mam nadzieje że nie uszkodzili wysprzeglik

0
  • #8 02 Lip 2013 00:15
    robin161
    Poziom 21  

andrend napisał:

Cytat:
    Kolego przy wymianie sprzęgła wysprzęglik się tylko odkręca...

tylko? A część na końcu wysprzęglika przy przewodzie do czego służy?

0
  • #9 02 Lip 2013 08:55
    tomaszeknce
    Poziom 12  

Okazało się że nie było uszczelnienia w wysprzęgliku, mówili że nie było ale pewnie sami zapieprzyli i nie dali wszystko zrobione oczywiście gratis teraz obserwuje czy nie cieknie

0
  • #10 02 Lip 2013 09:30
    jarciu_11
    Poziom 20  

Zaraz zapieprzyli może zapomnieli. Tylko ten się nie myli co nic nie robi bądz stoi obok.

1
  • #11 02 Lip 2013 20:45
    tomaszeknce
    Poziom 12  

Jak dla mnie to nic się nie stało bo odrazu naprawili i nie mieli nic do tego, wszystko miło i elegancko zrobione ale wiesz jak dajesz coś do roboty to chcesz mieć odrazu zrobione bo jak bym na przykład gdzieś był w trasie i mi zablokowało sprzęgło to tylko laweta, ale dalej będę do nich jeździł bo spoko serwis tylko muszą mniej zapominać temat do zamknięcia.

0
  Szukaj w 5mln produktów