Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Części komputerowe - płyty główne, karty graficzne i inne

Qba-da-Intrepid 30 Cze 2013 22:52 1908 9
    Qba-da-Intrepid
    Poziom 12  
    Witam wszystkich,

Wyprzedaję części, których już nie potrzebuję (pieniędzy potrzebuję ;)):

Link do aukcji allegro:
    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=22742633&id=2

Sapphire Radeon HD5850 Extreme 1GB, gw

Gigabyte MA790XT-UD4P, GW

Gigabyte 890FXA-UD7 + Blok wodny + GW

Sapphire Radeon HD5850 1GB, gw

Chłodzenie aktywne Zalman CNPS m.in. LGA775, gw

Kierownica Trust FF380 Force Feedback

Dodatkowo mam jeszcze:
    karty HD 5830
    więcej kart HD 5850
    karty HD 5870

płytę główną GA-965-S3 z uszkodzonym slotem PCI-E x16 (pozostałe PCI-E x1 działają bez zarzutów) - 75zł razem z wysyłką.

procesor C2D E4300 z chłodzeniem BOX - 55zł razem z wysyłką

częściowo sprawny HDD 2.5" 250 GB - 70zł razem z wysyłką
    ŁukiSzczecin
    Poziom 26  
    A ceny za poszczególne podzespoły ?
    Qba-da-Intrepid
    Poziom 12  
    Podbijam, podałem ceny rzeczy niewystawionych na allegro, usunąłem z pierwszego posta części już sprzedane, link do allegro jest cały czas aktualny, ponieważ wyświetla wszystkie przedmioty jakie sprzedaję z kategorii Komputery, ceny niektórych części obniżyłem.
    rtj71
    Spec od komputerów
    Qba-da-Intrepid napisał:

Troszkę drogo zważywszy na to że można kupić w pełni sprawny dysk 250 za 80zł. Napisz coś więcej, przede wszystkim co to 'częściowo' konkretnie oznacza.
    Qba-da-Intrepid
    Poziom 12  
    rtj71 napisał:
    Qba-da-Intrepid napisał:

Troszkę drogo zważywszy na to że można kupić w pełni sprawny dysk 250 za 80zł. Napisz coś więcej, przede wszystkim co to 'częściowo' konkretnie oznacza.

HDD to Toshiba MK2555GSX.

Jak go uzywalem w laptopie to system nawet po formacie wlaczal sie bardzo dlugo.
    w HD Tune wartosci (05) Reallocated Sector Count oraz (C4) Reallocated Event Count sa na zolto. Mam tam kilkadziesiat GB plikow, problemow z zapisem i odczytem nie mam, ale nie uzywam go duzo, a na laptopie musialem kupic nowy HDD, bo na tym system wolno sie ladowal i zacinal.
    Moze mozna go doprowadzic do pelnego stanu uzywalnosci, ale sie na tym wystarczajaco nie znam, bo na codzien i tak do wiekszosci moich potrzeb na OSy starczaja pendrive'y. Podlaczylem go i zalaczam screeny:

[Sprzedam] Części komputerowe - płyty główne, karty graficzne i inne [Sprzedam] Części komputerowe - płyty główne, karty graficzne i inne
    michal7778
    Poziom 29  
    Dysk to śmieć, nie jest warty absolutnie nic.
    Qba-da-Intrepid
    Poziom 12  
    Czyli nic z nim nie można zrobić, zarówno elektronika jak i talerze się do niczego nie nadają?
    bolekis
    Poziom 34  
    Wystaw aukcję od obniżonej ceny, opisz co się dzieje, zaznacz że ma realokowane sektory i załącz ekran SMART. Ludzie szukają dysków do różnych celów, choćby do przenoszenia filmów od komputera do TV.
    rtj71
    Spec od komputerów
    Qba-da-Intrepid napisał:
    Czyli nic z nim nie można zrobić, zarówno elektronika jak i talerze się do niczego nie nadają?

Jestem chętny na ten dysk ale nie za tą cenę ;) odezwij się na pw.