Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Vw golf II 92r 1.6b - Szarpanie i gaśnięcie w trakcie jazdy!!

Alchemic27091997 01 Jul 2013 18:58 3309 11
    Alchemic27091997
    Level 9  
    Witam! Mam mały problem z moim MK II z silnikiem 1.6 benzynka. Odpalam, jadę, brak jakichkolwiek oznak problemów w pracy silnika i nagle zaczyna szarpać po czym gaśnie. Kontrolki się świecą i tyle. Próbuję odpalić i nic. Po odczekaniu ok 1min odpalam i jadę dalej lecz objawy powracają po przejechaniu ok 10km..;/ A czasem nawet mniej.. Nwm co może być przyczyną. ;/ Pomoże ktoś?!!
    Sołtys_Elbląga
    Level 31  
    A co już sam zdążyłeś sprawdzić? Wygląda jakby nie dostał paliwa.
    Alchemic27091997
    Level 9  
    Paliwo dostaje. Nie sprawdzałem iskry po zgaszeniu. Pójdę sprawdzić i zdam relacje. Ale wiem, że na 100% nie jest to przyczyna paliwa. Zauważyłem również że po włączeniu zapłonu na cewce przeskakuje iskra pomiędzy kablem idącym do kopułki rozdzielacza a jedną ze wsuwek.
    tatanka
    Level 20  
    Skad wiesz, ze dostaje paliwo ? Swiece sa mokre ?
    Sołtys_Elbląga
    Level 31  
    Nie, bo w zbiorniku pusto : P
    kortyleski
    Level 43  
    Alchemic27091997 wrote:
    Zauważyłem również że po włączeniu zapłonu na cewce przeskakuje iskra pomiędzy kablem idącym do kopułki rozdzielacza a jedną ze wsuwek.

A jak dostanie gorąca od motoru to skacze bardziej i dla garków nie starcza...
    User removed account
    User removed account  
    Alchemic27091997
    Level 9  
    No to moje pytanie brzmi. Jak sprawdzic czujnik halla?
    User removed account
    User removed account  
    Alchemic27091997
    Level 9  
    Po zgaśnięciu samochodu słychać dziwne brzęczenie i pykanie dochodzące z gaźnika. Po odłączeniu jednej kostki brzęczenie ustępuje. Po wyłączeniu zapłonu i ponownej próbie uruchomienia silnika, wszystko jest git.
    User removed account
    User removed account