Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

problem - Nie mogę zainstalować sterowników do karty graficznej

MDoubleM 02 Jul 2013 10:14 15348 10
    MDoubleM
    Level 9  
    Wczoraj, podczas aktualizacji sterowników przez GeForce Experience, program przestał odpowiadać. Wyłączyłem go aby spróbować ponownej instalacji, ale program nie chciał działać. Od tamtej pory próbuję wszystkich sposobów na zainstalowanie sterowników do karty graficznej, próbowałem usuwać resztki z rejestru, ręcznie i przez różne programy, np. Driver Sweeper, nic to nie dało. Pobrałem najnowsze sterowniki z oficjalnej strony, podczas automatycznej instalacji występuje błąd: Praca programu instalacyjnego NVIDIA zakończyła się niepowodzeniem.
    problem - Nie mogę zainstalować sterowników do karty graficznej
    Ręczna instalacja również nic nie daje, system zgłasza kolejny problem z instalacją. Ten sam problem występuje ze starszymi wersjami sterowników. Nie mam już pomysłu co zrobić, a wolałbym uniknąć formatowania. Czy ktoś ma pomysł jak mógłbym naprawić ten problem?

karta nVidia GeForce GT 430
    system windows 7 64bit
    mietekn
    Level 35  
    A co z przywracaniem systemu (start->wszystkie_programy->akcesoria->narzędzia_systemowe->przywracanie_systemu) ?
    MDoubleM
    Level 9  
    Próbowałem, również nie pomaga, kolejny błąd :(
    MDoubleM
    Level 9  
    Próbowałem już instalować ręcznie (manualnie), tak jak napisałem w pierwszym poście, również wystąpił błąd z instalacją.
  • Helpful post
    DriverMSG
    Admin of Computers group
    Przeczytaj dokładnie (link który poprzednio zamieściłem) i zainstaluj sterownik poprzez wymuszenie instalacji ze wskazanego folderu.
    Podaj też identyfikator wystąpienia urządzenia, tej karty graficznej.

Czy to jest laptop?

Dodatkowo zainstaluj to urządzenie USB - sterownik w załączniku.
    MDoubleM
    Level 9  
    Identyfikator wystąpienia urządzenia: PCI\VEN_10DE&DEV_0DE1&SUBSYS_35341458&REV_A1

Manualną instalację przeprowadzałem w dokładnie taki sam sposób jaki jest podany w temacie, który wysłałeś (ten pierwszy, drugiego nie potrafię zrobić w win 7).

A gdy chcę aktualizować urządzenie usb przez menadżera, dostaję informację o tym, że jest ono aktualne. Jeżeli używam wiersza polecenia dostaję ten komunikat:

Code:
    C:\Users\Admin\Downloads\Compressed\Texet\Texet\NTx64>PnPUtil -i -a usbdrv.inf

Narzędzie do obsługi technologii PnP firmy Microsoft

Przetwarzanie pliku INF:            usbdrv.inf
    Nie można zainstalować sterownika żadnego z urządzeń w systemie: Brak dalszych d
    anych.

Łączna liczba prób:              1
    Liczba pomyślnie zaimportowanych: 0
    MDoubleM
    Level 9  
    Ten sam problem po instalacji tą metodą, ale to już nie ważne.

Zauważyłem, że to nie tylko problem z kartą graficzną, system nie wykrywa wielu innych komponentów. Jutro zrobię format, nic innego mi nie pozostało.

Wielkie dzięki, poświęciłeś dużo czasu żeby mi pomóc.