Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PC - Zacinanie gier przeglądarkowych WIN7

02 Lip 2013 17:09 2448 7
  • Poziom 2  
    Witam,
    Swego czasu gdy miałem jeszcze starego laptopa, zacinały mi się gry przeglądarkowe. Po zakupie nowego kompa (1,5 roku temu) myślałem że problem się rozwiąże, ale niestety. W końcu zaczęło mnie to irytować, więc zakładam ten temat z wołaniem o pomoc.

Zacinają mi się różne gry przeglądarkowe jak np.:
    pockie pirates
    gry na kongregate.com

Mój komputer:
    procesor: AMD Phenom(tm) II x2 565 3,4GHz
    pamięć RAM: 8 GB
    Karta graficzna: AMD Radeon HD 6700 Series

Gry nie zaczęły się zacinać nagle, zacinają się praktycznie od zawsze.
    Nie jest to też wina internetu, gdyż wszystko inne śmiga ładnie (filmy, ściąganie itp.)
  • Poziom 26  
    Na jakich przeglądarkach występuje problem? Jaka wersja flash player zainstalowana ? Jak rozumiem dzieje się tak tylko z grami przeglądarkowymi / te instalowane na dysk chodzą ok?
    Jak sprawa z oglądaniem filmików we flashu ?
  • Poziom 26  
    Skomplikowana sprawa kompatybilności sterownika grafiki z adobe flash wraz z systemem operacyjnym.
  • Poziom 28  
    Podaj screen z crystal disk info.
  • Poziom 2  
    Filmiki we flashu bez żadnych problemów. Gry na dysku typu Diablo 3, Wiedźmin i inne chodzą bez zarzutu. Przycinają i to dosyć mocno tylko i wyłącznie gry typu jak podałem w pierwszym poście.

Używam Google Chrome, ale na IE również się tną, Mozilli nie instalowałem nawet gdyż od zawsze działała mi najgorzej.

Flash: 11.7.700,
    Java: 1.7.0.21

Screen z CrystalDiskInfo
  • Poziom 28  
    Coś ci się dzieje z 2 dyskiem, jak możesz także daj jego screen,jaką masz wersję systemu?Java zaktualizowana?
  • Poziom 2  
    Java najnowsza.
    System: Windows 7 64bit

Drugi dysk, był zamontowany jako pozostałość po starym kompie. W sumie nigdy go nie używałem. Możliwe, że to on jest przyczyną i lepiej go odłączyć?

• Poziom 28  
    Na tym dysku przydało by wykonać remapowanie dysku,po tym zabiegu byłby jak nowy,próbowałeś zainstalować xp lub z płytki odpalić linuxa?