Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Żarówki LEDowe po włączeniu syczą

02 Lip 2013 23:06 2901 8
  • Poziom 9  
    Mam świeżo założony podwieszany sufit. Na nim 6 żarówek LEDowych oraz pasek ledowy. Pasek działa bez zarzutu, ale żarówki po włączeniu zaczynają wydawać taki syczący dźwięk. Nie mam pojęcia co to może być. Instalacja elektryczna w domu była również założona nowa. Mam zwykły włącznik i nie używam żadnego ściemniacza.

Żarówki 6x LED4W GU10
    6x Oczko 50W 12V MR 16
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    To jest jednostajny, który trwa a żarówki świecą? Czy raczej narastający i zaraz wyłączyłeś?
    Jeśli to pierwsze, to masz jakieś tandetne żarówki i takie dźwięki wydaje ichnia elektronika.
  • Poziom 24  
    Co to za ledy? Firma albo cena? Prawdopodobnie niska jakość i takie efekty...
  • Poziom 9  
    Ledy Philipsa, albo Osram (nie pamietam, a na fakturze nie jest napisane, ale takie mi doradzil gość z obsługi w Obi) ok. 40zl za sztuke, nie były takie tanie. Dokladnie tak jest. Żarówki świecą i jest to jednostajny dźwięk, który trwa.

Dodano po 1 [minuty]:

A może to wina tych oczek?
  • Poziom 16  
    Witam.
    Popytaj w sklepie, może wymienią na gwarancji.
  • Poziom 9  
    Ale to niby wszystkie sa zle? Troche mi sie nie chce wierzyc, ze nagle taki zbieg okolicznosci.
  • Poziom 16  
    Nie powiedziałem że wszystkie są złe, sprawdź każdą sztukę z osobna i wadliwe zanieś do sklepu. Okazać się może, że wszystkie są złe a ty po prostu trafiłeś na taką partię.
  • Poziom 9  
    A może to te oczka sa jakies wadliwe?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Wymontuj żarówkę, podłącz na pewnym zasilaniu i słuchaj. Jak dalej syczą to TTTM i nic na to nie poradzisz.