Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czym pomalować plastikowe przyciski w sprzęcie audio ?

02 Lip 2013 23:28 2304 5
  • Poziom 39  
    Proszę o poradę, czym pomalować plastikowe przyciski w sprzęcie audio, konkretnie przyciski w kolorze czarnym, wyglądające jakby były oksydowane. Prysnąłem na przedni panel pianką do czyszczenia ( Foam Cleaner firmy Retech ) i teraz wyglądają jak "zgniłe", przebija biel. Chciałbym w jakiś przystępny sposób przywrócić im dawny wygląd.
    Jeśli temat umieściłem w niewłaściwym dziale, poproszę o umieszczenie go w odpowiednim.
  • Poziom 21  
    Specjalny podkład do plastiku i na to dowolny lakier.
  • Użytkownik usunął konto  
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Nie przesadzałbym z warstwami lakierów, bo klawisze będą się kleszczyć.
  • Poziom 39  
    Podpowie ktoś jaki dokładnie kupić ten lakier ? Pytam tych co malowali i mają doświadczenie, nie chciałbym eksperymentować, bo mogłoby to źle wpłynąć na wygląd całości.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Ja zwykłym sprayem czarnym matowym pomalowałem zmatowione wcześniej wyłączniki świateł na ścianę (nie mogłem znaleźć czarnych matowych za rozsądne pieniądze) i teraz przy trzecim roku użytkowania dopiero zaczyna się przecierać. Malowałem bez podkładu, tylko dwie warstwy i odtłuszczenie. Jak dobierzesz lakier, który będzie lekko reagował z plastikiem, to po podwójnym malowaniu powinieneś otrzymać bardzo trwałą powłokę.