Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z kamerą - "You have no video capture device"

03 Lip 2013 18:54 1485 3
  • Poziom 2  
    Witam,
    Zrobiłem format systemu, zainstalowałem na nowo windowsa, więc z pewnością komputer jest czysty, bez zbędnych gówien. Kupiłem kamerkę internetową, dokładnie taką:
    TITANUM KAMERA Z MIKROFONEM USB TC102 AMBER (nie mogę dać linka, bo mam za mało postów)
    Na opakowaniu pisało, że nie trzeba instalować żadnych sterowników, system sam to zrobi. No i po włączeniu, faktycznie wyskoczył komunikat, że zainstalowano sterowniki i urządzenie działa poprawnie. Dodam, że mam windows 7 x64. Wchodzę na skype, na różne strony gdzie można używać kamerek i nic, nie działa, czarno. Ściągnąłem sterowniki ze strony producenta, zainstalowałem i też nic. Na pulpicie pojawił mi się program o nazwie: Webcam videocap, gdy go uruchamiam pojawia mi się następujący komunikat:
    "You have no video capture device" - czy ktoś wie jak to naprawić? Jak zrobić żeby w końcu kamerka dawała obraz.
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Kamerę kupiłeś nową w sklepie, na jakiejś aukcji, czy trafiła Ci się okazja? Czy sprawdzałeś kamerę z innym komputerem?
  • Poziom 2  
    Kamerę kupiłem w sklepie. Aktualnie nie wyskakuje ten komunikat. W menadżerze urządzeń kamerka jest wykryta jako USB 2.0 WebCam. Gdy odpalam program to nic wyskakuje ten komunikat, jest tylko czarny ekran, na dole wskaźnik fpsów cały czas na 0.