Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pusta bateria, naładuj! w SL45

Radek225 05 Mar 2005 16:08 756 3
  • #1 05 Mar 2005 16:08
    Radek225
    Poziom 17  

Witam, mam następujący problem, a mianowicie: posiadam Siemensa Sl45, w którym wyskakuje alert taki, jak w tytule. Nie wiem, jaka była przeszłość telefonu, ponieważ mam go z drugiej ręki. Do fona wgrywałem już ustawienia baterii ze 3, 4 razy, jednak nic to kompletnie NIE DAJE. Bardzo proszę o pomoc. Już powoli tracę cierpliwość do tej słuchawki :-(.

0 3
  • #2 05 Mar 2005 16:14
    morgan_exe
    Spec od GSM

po pierwsze zobacz czy na innej bateri jest oki, a jak nie to zrob test - wloz naladowana na maxa baterie do telefonu bez sima i zadzwon na jakis darmowy numer, jak wylaczy sie albo pokaze ze bateria pusta to na 90% PA do wymiany.

0
  • #3 08 Mar 2005 21:25
    Radek225
    Poziom 17  

Zrobiłem taki test już na samym początku. Bez karty SIM zadzwoniłem na 112, jednak nie zdążyłem nic usłyszeć, ponieważ fon rozłączył się z tym komunikatem :/. Co dziwne: działa bez żadnych niespodzianek w stanie czuwania lub jako odtwarzacz MP3. Alercik w tych przypadkach wyskoczy, kiedy bateria naprawdę pada. Jednak kiedy gdzieś spróbuję zadzwonić, trafia mnie szlag z powodu tego komunikatu >:-O. Kiedyś podłączyłem go do ładowarki, zadzwoniłem na pocztę głosową i burak działał przez 5 minut. Kiedy powtórzyłem test bez ładowarki - niestety 30 minut i "PUSTA BATERIA! NAŁADUJ". Niewiem, co robić dalej. Ustawienia wgrywałem kilka razy, i dało to tyle, co psu na budę :/. Mam 2-gą SLę z tym problemem i flashowanie baterii pomogło. Nie wiem, co to za ewenement się trafił, ale na ten przypadek lekarstwa nie mam :'-O. Mówi się trudno: posłuży mi jako stylowy odtwarzacz MP3 :-D. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ;-).

Dodano po 1 [minuty]:

"niestety 30 minut"-przepraszam za pomyłkę, miało być 30 sekund ;-).

0
  • #4 08 Mar 2005 23:36
    grzeniuxx
    Poziom 10  

W mojej slce też się tak działo.
    Sprawdzałem baterie w innych fonach i doszedłem do wniosku ze bateria nadaje się do wymiay.ciekawi mnie jedna rzecz dlaczego się zepsuła z dnia na dzień.
    Może ktoś wie??.

0
  Szukaj w 5mln produktów