Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła.

geniusek 04 Lip 2013 05:32 3435 11
    geniusek
    Poziom 15  
    Kolumny Monacor PAB-15. Kolumny technicznie sprawne. Jedna kolumna obdarta z koca poza frontem druga kolumna obdarty tył kolumny. Stan wizualny jak na zdjęciach. Mam możliwość zmiany w nich koca u tapicera na koc naprawdę wysokiej jakości.

500 zł cena kolumn w stanie jak na zdjęciach. 650 zł cena z nowymi obiciami.

(3388584348) numer aukcji.

[Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła. [Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła. [Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła. [Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła. [Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła. [Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła. [Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła. [Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła. [Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła. [Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła.

----------------------------------------------------

Mikser MC Crypt sa 2020, technicznie sprawny brak jednej nakładki na suwak

case, nie dokończony, zrobiony z tego co miałem w piwnicy

Odtwarzacz MC Crypt MP-2500 (audio/mp3) sprawny bez problemu czyta wszystkie płyty audio i mp3 szybko działa.

350 zł

[Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła. [Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła.

------------------------------------------------------

American DJ Shooting star led 100 % sprawny jak nówka

Nie mam pojęcia ile to jest teraz wartę ceny sprzętu strasznie spadają.. jestem otwarty na propozycję.

[Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła. [Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła. [Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła.

-------------------------------------------------------

Kolorofon IMG FE-460, sprawny brakuje 2 żarówek

100 zł

[Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła. [Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła. [Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła.

--------------------------------------------------------

Hollywood DD-200 - sprawna Konsola dla DJ 2 odtwarzacze ef.echo + wbudowana końcówka mocy

250 zł
    //////nowa cena
    200 zł

(3388600311) Numer aukcji.

[Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła. [Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła.

----------------------------------------------------------------

DAP AUDIO Palladium P 500 Vintage - końcówka mocy

550 zł

(3388555410) Numer aukcji.

[Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła. [Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła. [Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła. [Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła. [Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła. [Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła. [Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła. [Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie kolumny, mikser, odtwarzacz, światła.

----------------------------------------------------------------

Na dniach więcej zdjęć.

Preferuje odbiór osobisty, ale mogę wysłać.

Czekam na propozycję.

Pozdrawiam ;)

531154000
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    Rejkoks16
    Poziom 9  
    Aktualne ? Czy mógłbyś wrzucić zdjęcia kolumn ?
    geniusek
    Poziom 15  
    Dodane w głównym poście.
    Rejkoks16
    Poziom 9  
    A ile by kosztowało obklejenie i zmontowanie kolumn ?
    geniusek
    Poziom 15  
    W poniedziałek będę wiedział ile tapicer zawoła.
    geniusek
    Poziom 15  
    Cena co do kolumn podana w pierwszym temacie + opuściłem na hollywood dd 200.

Mam jeszcze do sprzedania stalowy statyw oświetleniowy, ma trochę zjechane śruby + środkowa belka skręcona zwykłymi śrubami.

cena 80 zł

Wszystko aktualne pozdrawiam.

Pozdrawiam.
    geniusek
    Poziom 15  
    Dodane numery aukcji na allegro.pl
    geniusek
    Poziom 15  
    Mikser MC Crypt sa 2020, technicznie sprawny brak jednej nakładki na suwak

125 zł

Odtwarzacz MC Crypt MP-2500 (audio/mp3) sprawny bez problemu czyta wszystkie płyty audio i mp3 szybko działa.

175 zł

Przy zakupie miksera + odtwarzacza case DIY gratis.

--------------------------------------------------------------

American DJ Shooting star led

400 zł

-----------------------------------

Kolorofon IMG FE-460, sprawny brakuje 2 żarówek

100 zł

------------------------------------------------

Hollywood DD-200 - sprawna Konsola dla DJ 2 odtwarzacze ef.echo + wbudowana końcówka mocy

150 zł

------------------------------------------------------

DAP AUDIO Palladium P 500 Vintage - końcówka mocy

500 zł
    Djzetor122
    Poziom 11  
    Ile za światła?? Chodzi o efekt zig zag i o derby. Jak się nie mylę to proszę mnie poprawić :)
    geniusek
    Poziom 15  
    Zig-zag jedynie 2 osobno nie sprzedaje 300 zł za obie.

To nie derby :) tylko American DJ Shooting star led 400 zł
    RoxeR1000
    Poziom 12  
    Zig zag na żarówkach?? ;)
    geniusek
    Poziom 15  
    Tak, jedna żarówka spalona, ale będzie wymieniona na nową.