Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo U510 - Problem z instalacją win 7

kamil4234 04 Lip 2013 13:38 4905 46
    roczniak
    Poziom 10  
    Możesz zrobić to z poziomu windows 8. Wchodzisz w pasek chrams (windows+c). Kliknij menu "ustawienia". Kiedy będziesz w tym menu to kliknij zmień ustawienia komputera, przejdź do zakładki ogólne i przesuń stronę na dół. Tam znajdziesz interesującą cię opcję.
    eśli nie dasz rady z recowery a komputer posiadał juz zainstalowany system Windows to w ostateczności .......

Pobierz odpowiednią wersję Windows 8 (taka jak była zainstalowana) z neta i zainstaluj po prostu, produkt się zaktywuje sam (klucz jest zapisany na stałe w komputerze). Po instalacji musisz pobrać sterowniki z strony producenta i zainstalować je. System jest 100% legalny po takim zabiegu co przyznał sam M$.

Jeśli samemu nie czujesz się na siłach oddaj komputer i zleć to wykwalifikowany osobom

Dokładny opis sposobu przywracania sytemu z partycji recovery jest opisany w instrukcji obsługi dołączonej do komputera
    kamil4234
    Poziom 9  
    umiem z recovery ale ile razy mam mowic ze ja chce ze swojej plyty DVD mam oryginalny z neta nie pobieram nawet bo nternet mam 0,5 mb aero
    roczniak
    Poziom 10  
    Już Ci pisałem, że jeśli chcesz ze swojej bootowalnej płytki to musisz pobrać taki BIOS, który obsłuży Wind7. Niekoniecznie musi być starszy. Na stronie producenta na pewno będzie.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    kamil4234
    Poziom 9  
    już zadownolny byłem ze się będzie instalowalo a tu lipa przy każdej partycji dyskowej jest ten sam komunikat plyta uruchomiona z bootowania Lenovo U510 - Problem z instalacją win 7
    DriverMSG
    Admin grupy komputery
    Pokaż screen z listą tych dysków.
    kamil4234
    Poziom 9  
    Nie ma nic nadzwyczajnego sa to tylko partycje
    roczniak
    Poziom 10  
    Przy wyborze urządzenia bootującego (u mnie F8) powinieneś mieć wybór urządzenia DVD. Do tego urządzenia powinieneś mieć 2 "podopcje" - uruchomienie w trybie AHCI bądź IDE, a druga opcja która powinna Cie interesować to opcja UEFI.
    kamil4234
    Poziom 9  
    Witam przy instalacji windowsa 8 nowego z plyty przy kazdym dysku pisze windows cannot be installed on this disk. The selected disk is of the GPT z tego co przeczytalem na forach to trzeba zamienic GPT na MBR i ktos napisal "Odpala instalator Windows wciskamy Shift + F10

Wpisujemy
    diskpart
    list disk
    select disk n - twól wylistowany dysk
    clean
    convert mbr
    exit" moze ktos jasniej wytlumaczc ? jaki instalator ? itp za pomoc dzekuje.
    Lenovo U510 - Problem z instalacją win 7
    ziomus90210
    Poziom 35  
    NTFS na dysku? Jaki to dysk? Coś na nim jest?
    kamil4234
    Poziom 9  
    ja nie wiem tyle odpowiedzi a zadna nie pomaga niech ktos powie jak zapienic GTP NA MBR
    kamil4234
    Poziom 9  
    Sa to partycje podzielone jak uruchomie system zarzadzanie dyskami nie ma ofcji formatuj itp jest tylko pomoc nech ktos pomoze bo chce miec czystwy win 8 Lenovo U510 - Problem z instalacją win 7
    WojtasJD
    VIP Zasłużony dla elektroda
    kamil4234 - w trybie pilnym popraw wszystkie swoje posty usuwając swoje niechlujstwo jezykowe!
    Pomocne będą słownik, przycisk [Pisownia], sprawdzanie w przeglądarce.

Pozostałych Panów i Panie proszę o powstrzymanie się z podpowiedziami, dajmy mu szansę...

Nie produkuj kolejnych tematów o tym samym, połączyłem.
    kamil4234
    Poziom 9  
    u mnie klawiatura jest zepsuta nie da sie wpisac liter np alt+s nic na to nieporadze a moze ty mi pomozesz z problemem ?
    WojtasJD
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Po pierwsze 'primo' to na mnie takie numery nie działają.
    Po drugie 'primo' :) - masz w systemie klawiaturę ekranową, w symbolach inżynierskich: ą ć ... Ź Ż.
    Sprawdzacz pisowni nie potrzebuje sprawnego Alt+S.
    kamil4234
    Poziom 9  
    kamil4234 napisał:
    u mnie klawiatura jest zepsuta nie da sie wpisac liter np alt+s nic na to nieporadze a moze ty mi pomozesz z problemem ?
    a poza tym chlopie ja mam wiekszy problem niz pisownia z systemem nie moge uruchomic winampa bo procesor sie zacina cos jest z systemem nie tak.

Dodano po 30 [sekundy]:

nie umiem uruchomic klawiatury ekranowej na indows 8