Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Okazja-Nagrywarka do laptopa Lite-On DS-8A5S Slim-SATA.

Viktor1 04 Lip 2013 11:19 999 1
  • #1 04 Lip 2013 11:19
    Viktor1
    Poziom 17  

Nagrywarka sprawna, praktycznie nowa ponieważ kilka dni po zakupie laptopa wymieniona na Blue Ray.
    Pasuje do wielu nowych modeli laptopów, jest uniwersalna.
    Cena 50zł +kw.
    Daję dwa tygodnie gwarancji na sprawdzenie po otrzymaniu przesyłki.
    Odbiór osobisty w Trójmieście, możliwa wysyłka po wpłacie na konto.
    Nie wysyłam za pobraniem.

[Sprzedam] Okazja-Nagrywarka do laptopa Lite-On DS-8A5S Slim-SATA. [Sprzedam] Okazja-Nagrywarka do laptopa Lite-On DS-8A5S Slim-SATA. [Sprzedam] Okazja-Nagrywarka do laptopa Lite-On DS-8A5S Slim-SATA. [Sprzedam] Okazja-Nagrywarka do laptopa Lite-On DS-8A5S Slim-SATA. [Sprzedam] Okazja-Nagrywarka do laptopa Lite-On DS-8A5S Slim-SATA.

Zapraszam do zapoznania się z innymi moimi ofertami Link

• #2 16 Lip 2013 09:55
    Stanley_90
    Poziom 8  

Witam serdecznie,

Posiadam niezbite dowody na to, że ten pan jest zwyczajnym kłamcą i złodziejem. Okradł mnie bezczelnie i zwodził przez kilka tygodni - kłamał, że jego córka zapomniała wysłać paczki, że jutro odeśle mi pieniążki jak również, że paczka została już wysłana. Ten człowiek to zwykły nieodpowiedzialny kretyn, który oszukuje ludzi.
    Normalny człowiek ma konto na allegro, gdzie bez problemu można zweryfikować czy ktoś leci w kuleczki. Posiadam dowody w postaci smsów i wiadomości od tego Pana.

Odradzam zakup czegokolwiek - jakby ktoś miał wątpliwości to zapraszam do kontaktu.

Pan Piotr Luftner, mieszka w Gdyni - uwaga na tego oszusta, handluje również na tablica pod nickiem Victor1. Nie wysyłajcie mu pieniędzy na konto, bo oszukuje ludzi :)