Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kenwood kmm-357SD - kłopot z odczytem z czytnika kart SD

mezzanine 04 Lip 2013 12:24 921 0
    mezzanine
    Poziom 1  
    Zamieszczam swoją opinię o tym modelu radia i ciekaw jestem czy ktoś z Was miał podobne kłopoty jak ja, ponieważ nie wiem czy jest sens to reklamować.
    Kupiłem radio samochodowe, przede wszystkim ze względu na obsługę kart SD. Niestety - tutaj zupełne rozczarowanie. Co trzecia średnio mp3 po prostu nie działa! zazwyczaj dotyczy to lepszych jakościowo mp3 po 320kbps. Ta sama karta włożona w czytnik i podłączona przez port USB do radia działa bez zastrzeżeń. Więc ewidentnie jest to czytnik w samym radiu (?). Próbowałem różne karty SD testować. Zwykłe SD i SDHC. Niestety efekt był ten sam. Formatowałem je też na FAT16 i FAT32. To również nie przyniosło rezultatu. Producent w specyfikacji nie zastrzegał, że mogą być jakieś ograniczenia odnośnie odczytu plików mp3. Zarówno z karty SD jak przez port USB.
    Jakość dźwięku w radiu i możliwości sterowania parametrami tonów niskich/średnich/wysokich jest b. dobra.
    Radio mi odpowiada, ale ten problem z kartami SD jest dla mnie szczególnie uciążliwy.
    Jakie są wasze doświadczenia z tym modelem? ja jestem rozczarowany po prostu..