Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra Cllasic 1.4 traci moc podczas jazdy

Nika79 04 Lip 2013 22:54 1983 4
  • #1 04 Lip 2013 22:54
    Nika79
    Poziom 2  

Kupiłam samochód miesiąc temu,zrobiłam w nim reduktor gazu-400zł gdyż gasł podczas jazdy,dobrze chodził 2 tygodnie a teraz nie dość że gaśnie podczas jazdy to traci moc,nie zawsze lecz kiedy temp.dochodzi do 100 stopni,wtedy załącza się wiatrak ale to nic nie daje,samochód jest wyłącznie na gazie gdyż stacyjka jest od vectry i trzeba zaprogramować kluczyć do jazdy na benzynie. Nie wiem co mam zrobić czy podłączyć go pod komputer czy "zaufać " mechanikom którzy i tak zedrą ze mnie każdą złotówkę....

• #2 04 Lip 2013 22:58
    opamp
    Użytkownik obserwowany

Wiemy jak astra wygląda Dzięki :D
    Już szykują się na twoje złotówki xD
    I części tez nie kupisz bo kosztują :(

• Pomocny post
    #3 05 Lip 2013 06:27
    jokerro
    Poziom 33  

Niestety,musisz podjechac do gazownikow,zapłacic to ci to zrobia,sama nic niezdziałasz.
    Temat regulacji.
    Takie podejscie do mechanikow ze sa zdziercami takze uczy ich pewnego podejscia do klientow-prosze sie nieobrazic ale to ludzie nieuczciwi nauczyli ich sciagac kase z innych.

• #4 05 Lip 2013 11:34
    Nika79
    Poziom 2  

Zdjęcie samochodu to realna moja astra. Druga rzecz to taka że 2 tyg temu był u gazownków i wymienili reduktor i jeszcze coś jeździł bez zarzutów 2 tyg a dziś na dodatek jakiś frez w kierownicy się popsuł i mało w słup nie wjechałam bo ja kierownicą kręcę a on jedzie prosto ;-( porażka....

• #5 05 Lip 2013 13:24
    kortyleski
    Poziom 40  

Odłączyć gaz, naprawić benzynę (immo). Podłączyć tester, pokasować kody usterek, wykonać jazdę próbną połączoną z odczytem kodów usterek oraz przeglądem parametrów rzeczywistych. Być może dokonać kilku pomiarów. Wyciągnąć wnioski, odnaleźć uszkodzoną część, naprawić/wymienić. Dopiero jak samochód będzie sprawnie jeździł na benzynie zająć się gazem. To tak w skrócie

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME