Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Korektor UNIVERSUM EV 896 - Podłączenie do innego wzmacniacza z niskiej półki.

PeKa86 05 Lip 2013 08:12 999 1
  • #1 05 Lip 2013 08:12
    PeKa86
    Poziom 1  

Witam,
    posiadam korektor UNIVERSUM EV 896. Jest to część segmentu do wzmacniacza UNIVERSUM LV 896. Wzmacniacz przestał działać i chcę kupić coś innego z niskiej półki, powiedzmy do 200pln. Ale nie o tym. Wiem, że mówi się, że korektor jest zbędny itd., jednak dla mnie jest on konieczny. Chciałbym wykorzystać korektor, który właśnie już posiadam, ale nie mam pojęcia jak go podłączyć. Na pewno trzeba w nim zmienić kabel zasilający, gdyż był podłączany do wzmacniacza, a dopiero ten do gniazdka. Natomiast już podłączenie reszty to magia. Do wzmacniacza z segmentu był podłączany jednym kablem DIN w EQ do wzmacniacz w złącze EQ. Korektor poza tym złączem posiada jeszcze TAPE (z dwiema strzałkami cokolwiek to oznacza), TUNER i AUX. Czy istnieje jakaś możliwość podłączenia go do przykładowo Kenwood'a K-660?

0 1
  • #2 06 Lip 2013 23:05
    anmedia
    Poziom 39  

PeKa86 napisał:
    Chciałbym wykorzystać korektor, który właśnie już posiadam, ale nie mam pojęcia jak go podłączyć

To niejest popularna marka i brak jest informacji w sieci, dobrze by bylo gdybys zamiescil szczegolowe zdjecia panelu frontowego i wszystkich gniazd z tylu (wyrazne zdjecia nie z tel komorkowego)
    PeKa86 napisał:
    Na pewno trzeba w nim zmienić kabel zasilający, gdyż był podłączany do wzmacniacza, a dopiero ten do gniazdka.

Moze sie okazac ze nie bedzie takiej mozliwosci - najpierw dokladne zdjecia
    PeKa86 napisał:
    Do wzmacniacza z segmentu był podłączany jednym kablem DIN w EQ do wzmacniacz w złącze EQ.
    Jescze sa dostepne przejsciowki DIN-Chinch
    Korektor UNIVERSUM EV 896 - Podłączenie do innego wzmacniacza z niskiej półki.
    PeKa86 napisał:
    Czy istnieje jakaś możliwość podłączenia go do przykładowo Kenwood'a K-660

Najpierw dokladne zdjecia - pozniej sie okaze (najwiekszym problem bedzie zasilanie!!)

0